Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tokat - Batum Bisiklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Hakan Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Kılıç

Hakan Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    arkadaşlar bisikletlerimize çadırlamızı atıp, ağustosun 6'sında çıkmayı düşünüyoruz.
    -parkur: ''Tokat-niksar-ordu-tranzon(uzun göl- sümela manastırı)-ayder yaylası--batum'' parkurda konaklama yerleri gidilecek kişi ve son duruma göre turdan 3 gün önce belirlenecektir.
    -günde alacağımız mesafe: 100 km(katılımcıların durumuna göre daha fazla ve daha az olabilir.)
    -kimse geride bırakılmaz.
    -başka ilden katılım olacağı gibi şehir dışından tokat'a gelip bizle de başlayabilirsiniz bu arada gelecek olanlar turdan bir gün önce Tokat'a gelmeleri rica olunur -gelecek olanlardan parasını zar zor yetiren olursa kendisini kendi evimde ağırlıyabilirim.
    -her türlü soru için: 0554 520 16 94( her saatte arıyabilirsiniz )
    gelmek istiyen her dünyalıyı bekleriz. :)

2. Sertan.Zaim

Sertan.Zaim Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Çarşamba yarım gün tatil, öğlen işten çıkıp otobüse binsem perşembe günü tura katılabilirim. Heybe, çadır, uyku tulumu vs. mevcut. Ankara'da yakınlardaysan bir ara detaylandıralım hocam, ben Halkbank bahçelievler şubesinde çalışıyorum. Olmadı cumartesi günü http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=119952 tura katılacaksan orada da konuşabiliriz.

Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  3. Emre Aslan 1981

Emre Aslan 1981 Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hakan yolunuz açık olsun. Keyifli, güzel bir tur dilerim.

4. Hakan Kılıç

Hakan Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Sertan merhaba, Ankara'da öğrenciyim ancak şu sıralar ailemin yanındayım.(tokat)Bu nedenle Ankara'daki tura katılamayacağım.Bizim için seni beklemek hiç sorun olmaz.

5. Hakan Kılıç

Hakan Kılıç Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Emre hocam, çok teşekkür ederim. Dün bloğunda ki yazıların hepsini okudum.Her şeyi ayrıntısına kadar yazmanız sayesinde; nelerle karşılaşacağımızı artık biliyoruz. :)

Emre Aslan 1981 bunu beğendi.
  6. Sertan.Zaim

Sertan.Zaim Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hocam Atisan şubeden arkadaşımla ürgüp gezisine çıkmaya karar verdik. Çünkü karadenizde günde 100km bile gitsek pazar günü arhaviden otobüse binip pazartesi işe yetişemiyoruz. O yüzden ankaranın yakınında olan hacıbektaş-avanos-ürgüp-kayseri güzergahında bir tur yapıcaz. Daha geniş bir zamanda doğu karadeniz sahilini baştan sona geçmeyi çok isterim. Şimdiden size iyi turlar.