tofaşlı mangandalar yüzünden kaza yaptım

Tepki
10
s.a bugün bisiklete atlayıp samsunda oturanlar bilir teleferiğin olduğu tarafa doğru yola çıktım ana yoldan gitmek istemedim samsun port olduğu yol daha sakin olduğu için ordan gittim herzamanki gibi kafamdada kask var giderken yolun kenarındaki atatürk resimlerine takıldı gözüm o ara yanımdan geçen altlarında tofaş müzik son ses geçen magandaları görmedim beni arabayla sıkıştırdılar dengemi kaybettim yere düştüm neyseki bişey olmadı banada bisikletimede arkalarından o kadar çok sövdümki eğer durup dönselerdi o sinirle kaç kişi oldukları farketmezdi hala elim ayağım titriyo sinirden. biz bisikletlilerin nedir bu çektiği

Scudo

Deneme yanılma

Daimi Üye
Tepki
128
Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.
Köpeksavar cihazlardan sonra araba savar yada şöför savar cihazları cıkarmalılardı bence :S

Xoqo

Forum Bağımlısı
Tepki
443
Bisiklet
Diğer
Geçmiş olsun kardeş...

En iyisi biber gazı. Sinek ilacı gibi dağıtıyor hepsini.

Eser Sevinç

Eskiden buralar dutluktu
Tepki
3.079
İsim
Eser Sevinç
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun öncelikle, daha beteri de olabilirdi, allah beterinden saklasın. Size ve bisikletinize bir şey olmadığına sevindim.
Lakin; tofaşlı magandalar demenize üzüldüm, maganda her yerde maganda, altındaki arabayla içindekini özdeşleştirmemek lazım, benim de tofaş arabam var ve ben de bisiklet sürüyorum, yolda bisikletle giden her hangi birini göreyim diğer herkesden çok saygı gösterip dikkat ediyorum.
Ama genel olarak hakikaten magandalar çok oluyor tofaş sürücülerinde :) sırf bu yüzden değiştiricem arabayı da hem evlilik planları hem araba maddi olarak fazla ağır

mert türkmen

Aktif Üye
Tepki
46
yo o apaçilere bnde çok gıcık oluyorum adamın arbsı pert olmuş modifiye etmiş faln. bide hep çahil insanlar geneli benide hep sıkıştırıolar artık inadına yol vermiyorum trafikte ovarsa bnde varım beklesin arkadaş :D

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun o türden eminim her yerde vardır bizim burdada olduğu gibi ama yapacak bir şey yok ya biz ya onlar yılcak :)

erendiz çetiner

Forum Bağımlısı
Tepki
1.074
Bisiklet
Corratec
Öncelikle geçmiş olsun.

Tofaşlı magandalar demenize bende çok üzüldüm, forumda bir arkadaştan duymuştum TÜPLÜ ve ÖFKELİ daha uygun sanki :D

• Beğen
Tepkiler: can bülbül
Tepki
41
öncelikle geçmiş olsun.malesef bu TÜPLÜ ve ÖFKELİ tiplerden her yerde var.bana da çok denk geliyor.hatta geçen gün bizim arkadaşa bira şişesi fırlatmışlar Allah tan kafasında kask varmış sekip geçmiş.kaskın faydaları arasına bunu da ilave etmek lazım sanırım.

Bilal Demir

Forum Demirbaşı
Tepki
214
Bisiklet
Scott
Geçmiş olsun. Her zaman dikkat.

Aydın Diricanlı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.871
Bisiklet
Specialized
Bu tipler hiç bitmeyecek...!

Ama çok azalacaklar emin olun...!

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
benzeri bır olay benım başımada gelmıstı benıde transıt sıkıstırmıstı :D Benım dikkatı şu çektı Ispartadakı 10 araçtan 4 ü Modifiyeli şahın 1-2 side normal şahin :D

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sonra bu gibi maganda aleyhissalaklara "a.k. çocuğu" diye küfredince bir de sinirleniyor dallamalar. Oysa biz bu küfürleri, sadece ve sadece haklarını yememek, onlar yüzünden öbür tarafa kul hakkıyla gitmemek için ediyoruz :) Arkadaşlar bu mesele Türkiye'de yıllaaaarca konuşulmaya devam eder. Zihinler değişmediği, sakinleşmediği, olgunlaşmadığı sürece bu muhabbet bitmez kardeşlerim, arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, vs. vs.

• Beğen
Tepkiler: Paslı Bisiklet

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Geçmiş olsun ne kadar dikkat de olsa çevredekiler çok önemli.

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
ya bu apaçi sülalesinin sadece istanbul'da yaşamlarını sürdürdüklerini sanıyordum..demekki başka coğrafyalardada yaşamsal kanıtları varmış..geçmiş olsun..ben onlarla eğlenmeye bakıyorum diyaloğa giriyorum..böyle nasıl desem hepsinin aklı ile kabaeti yer değiştirmiş gibi bişey :D:D:D:D kafanıza kasktan başka bişeyi takmayın boşverin.. :)

• Beğen
Tepkiler: Raif Korkmaz

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abicim öncelikle geçmiş olsun.Sen sadece düşmüşsün.Bana arkadan çarpıp durmadan gittiler.