Tişört tasarımlarım :)

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
İlk başlarda sadece kendime hazırlayayım ve giyeyim dediğim tişört tasarımlarımı bir facebook sayfasında bir araya getirdim. Her ne kadar adı Vosvos Tişört olsa da içinde farklı konularda da tasarımlar mevcut. Bisiklet ile ilgili de şu an 2 adet tişört tasarımı mevcut :) Aşağıda görebilirsiniz. Amacım satıp para kazanmak değil, olsa olsa kendi giyeceğim tişörtleri bedavaya getirmek :) Benim bu konuyu açma nedenim fikirleriniz ile yeni modeller oluşturabilmektir. Mesela kişiye özel kendi bisikletinin güzel bir artwork'ünü oluştursam bu şekilde giymek isteyenler olur mu? Merak edenler için facebook sayfası: (link)

Scudo

OpethiaN

Üye
Tepki
61
İsim
Muharrem
Bisiklet
Salcano
@Sabri YILDIRIM

Gerçekten yapıyor musun böyle birşey. Harikaymış

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@brsegemen
Valla yapıyorum işte sayfada baya model oldu :)))

@OpethiaN
Yapabilirim hatta önce kendi Sedona 610'u mu deneyeyim beraber bakalım, güzel olursa isteyene de yaparım seve seve

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.655
Güzel yapıyorsun ama benim bir derdim var. T shirt tasarlayıp Baskıya gönderince baskı kısımlar muşamba gibi geliyor işte bu beni deli ediyor. Normal kumaş rengi şeklinde baskı olsa çok iyi olur. Bir kaç tasarımda var bende.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.299
Bisiklet
Salcano
@Zekeriya Çab Sizin bahsettiğiniz şey sıcak transfer baskı olmalı. Eğer emprime baskı yaptırırsanız böyle bir sorun yaşamazsınız. Çünkü emprime baskı tekstil boyası ile direk kumaşın üzerine yapılmaktadır. Kendime daha önce t-shirt yapmıştım. İşim gereği sürekli olarak baskı yaptırtıyorum :) İlgili konu (link)

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@Zekeriya Çab
bu bahsettiğin olay copy centerlardaki transfer baskı makinelerinde yapılan baskılarda oluyor. İstediğin gibi baskı yapan bir makina buldum ama satın alamıyorum ciddi pahalı ve bu firmadan uygun rakam alabilirsem oradan üretebilirim direk ve çok kaliteli oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Gjankrow

OpethiaN

Üye
Tepki
61
İsim
Muharrem
Bisiklet
Salcano
@Sabri YILDIRIM

Merakla bekliyorum :) baskı işi için birkaç yerle görüşüp fiyat teklifi de alabilirim. Eniştem dijital baskı işi yapıyor mutlaka tanıdıkları vardır :)

Zekeriya Çab

Forum Bağımlısı
Tepki
1.655
O zaman bende sana atayım tasarımları yaptıracağın zaman beraber yaptırırız.

Atacan

Daimi Üye
Tepki
385
Bisiklet
Giant
@Sabri YILDIRIM baskıyı yaptırdığınız yeri de paylaşabilir misiniz netleşince?

türkiye turunda kipeo sponsordu, birde internetten araştırdığımda aşağıdaki firmayı bulmuştum. bende şirket için böyle birşeyler planlıyorum, düzgün bir yer arıyorum.

(link)
(link)

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merakla beklemedeyim :)

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
Benim bulduğun firma bu makineye sahip ve kendileri basıp satıyorlar, 40tl ye tişört satıyorlar. Bence çok para. 25tl baskı 15tl tişört diyor. Ama baskıda tişörtte kaliteli. Bu işi bir şekilde çözüm güzel kalitede 1 tişört maliyetini 25tl ye çekmek gerek hiç olmadı 30tl ama daha üstü bence çok.

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
Arkadaşlar tişört olayını çözdüm, arzu eden var ise üretebiliriz. Tişört dahil 30TL - Benim modeller: (link)
Sizin kendi modelleriniz var ise onları da yapabiliriz. Bizzat gördüm ve kalite muazzam. Tişört ise bu makinanın üretici markası tarafından özel olarak imal ediliyor.

-OnuR-

Aktif Üye
Tepki
46
İsim
Onur
Bisiklet
Carraro
Çalışmaların güzel, kullandığın resimler hazır resimler mi kendin mi tasarlıyorsun acaba?

• Beğen
Tepkiler: Sabri YILDIRIM

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
Genel de hazır yada stock siteden download edilmiş çalışmalar ama içlerinde kendi hazırladıklarım da var.

• Beğen
Tepkiler: -OnuR-

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
Buraya eklememişim bir de şu vardı.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11113188_1603036409913143_4985162611273749986_n.jpg?oh=fae7d23396994841d4565e35c306a52b&oe=56840F02

• Beğen
Tepkiler: kasapogluu

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
muşamba gibi dediğimiz baskı empirme dir. eğer kumaşın rengi değişsin mürekkep türü bir boya ile boyansın diyorsanız süblime baskı yapmanız gerekir.
t-shirt sayısı belli ise size fiyat çıkartabilirim

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki
279
İsim
Sabri YILDIRIM
Bisiklet
Sedona
@Rehavet Çok teşekkürler ben amatör olarak uğraştığım için baskı adetlerim çok düşüktür. Ya kendime üretiyorum ya arkadaşlara :)

Bu da taze çıktı fırından :)

@-OnuR- vosvos sevdalısı olarak kendi hazırladıklarım içinde en sevdiğim model budur.

Arkadaşlar baya zaman geçti ama sonunda bu projemi hayata geçirdim. Bugüne kadar sağlam baskı yapabileceğim bir yer bulamamıştım çünkü. Instagram sayfamı takip ederek modelleri inceleyebilirsiniz. Her geçen gün yeni tişörtler yüklüyorum.

Baskı %100 doğal olup su bazlı tekstil boyası ile direk %100 pamuk tişört üzerine uygulanıyor ve yıkama sonrasında baskıda sıkıntı olmuyor.

(link)

Arkadaşlar epey zaman oldu ama yeni modeller ekledim ve bunlar gerçekten hem nostaljik hem süper :)