Tırmanmanın cazibesi- Kartepe

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
Selamlar Bisiklet dostları,
Kartepe'ye bir çok kez bisikletle çıkıldı ve bu forumda yayınladı. Hepsi de takdire değer, çok hoş ve bazıları özellikle Aytekin arkadaşımın turları bisikletle yapılabilecekleri anlatan ders niteliğindeydi. Kudret arkadaşın turları da beni motive etti.
Ben hemen her gün ve çocukluğumdan beri manzarasına sahip olduğum ve önceleri Keltepe olarak bilip tv. antenlerimizi kendisine yönlendirdiğimiz bu tepemize bisikletle çıkmak istiyordum.
Forum sağolsun, Serhad hocayla kararlaştırdık, Cengiz ve Volkan'ın da katılımlarıyla güzel bir günde, nefis bir Kartepe turu yaptık.
** Konunun detaylı anlatımı ve daha çok fotoğraf için bakabilirsiniz...
İşte bazı fotoğraflarımız;
(link)

(link)

(link)

(link)

Yolunuz açık olsun...

Scudo

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
Çoşkun bey süpersiniz...
tebrikler çok güzel anlatmışsınız tabii buda ayrı bir iş...
Ben Kartepeye aylar önce Mert kaptanın Sapanca gezisinde görüp aşık oldum ve buraya çıkacağım demiştim Serhad beyde o gezide vardı sanırım daha sonra çıkılabilindiğini duyduğumda çok sevinmiştim Uludağ bana çok pahalıya geliyordu
evet Kartepe çok güzel bir yer civardaki tüm bisiklet sürücülerinin gitmesi görmesini tavsiye ederim yarışçılar içinde ideal antreman parkuru olur fakat off-road çok kötü bir kerenin dışında çıkmaya gerek yok bence bisiklete yazık
birde sanırım benden başka Suadiyeden çıkan yok ben Suadiyeden çıkışı daha çok benimsedim o güzargahtaki manzara beni daha çok etkiliyor inişide artık arodan yapıyorum adrenalini biraz daha yüksek sanki...
ve Suadiyeden geçmekte hoşuma gidiyor orada bir lokanta var yemekleri iyi ve ucuz herneyse sizleri tekrar tebrik ediyorum hayalinizi gerçekleştirdiğiniz için...

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@Ertuğrul Kol

Ertuğrul abi senmisin soy ismini bilmiyorum ama A.Emre abinin arkadaşı eğer oysan selam abi nasılsın hoşgeldin foruma abi seninle heryere çıkarız ya...

eğer sandığım kişi değilseniz kısmet diyelim...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çoşkun baba sonunda başardınız herkesi kutlarım
kartepeyi herkes görmeli

fatih alver

Forum Demirbaşı
Tepki
847
Bisiklet
Bisan
Ayaklarınıza sağlık Coşkun Abiciğim. Sizleri yol üstünde gördümya öyle mutlu oldum ki. Katılamadığım içinde bir o kadar üzüldüm. Hakikaten kırk yıllık arkadaşım, abim gibi hissettim bende sizi. Ve bende sizden biriydim, bisikletçiydim. Bir kere daha gurur duydum yaptığım işle. Yollara, yokuşlara, mesafelere, dağlara meydan okuyordum bende kaslarımla, gücümle, azmimle; sizler gibi...

Harika bir gezi olmuş. Benim de ilk önceliklerimden biri Kartepe zirvesi şu anda. En kısa zamanda. Verdiğiniz bilgiler ışığında zihnen biraz daha hazırlıklı gidebileceğim sayenizde. Muhtemelen Aytekin Abi'nin belirttiği Suadiye-Kullar tarafından ÇIKACAĞIM. Paylaşım için tekrar teşekkürler. Saygılar, salamlar...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Uzun turların yanı sıra tırmanışların da ayrı bir zevki olsa gerek...
Hepinizi tebrik ediyorum, Kocaeli'ye selamlar.