Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Tırmanışı Ayakkabısı 1 kere Kullanılmış Sağlam ve Kaliteli

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında h.cevik tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. h.cevik

h.cevik Üye

Seviye:
    Merhaba. Heves alarak aldığım kaya tırmanış ayakkabısını sadece 1 kere kullandım. Daha sonra kış mevsimi olduğu için bu kullanmadım hevesim de gitti. Kullanmadığım, ihtiyaç duymadığım için satışa çıkarıyorum. Piyasa satış değeri 200 Lira ben 100 liradan veriyorum. Kargo bana ait. Ayakkabıda herhangi bir zedelenme, açılma, yırtılma yoktur. Ayakkabı ayağı iyice sarıyor. Ürün gerçekten çok iyi. Parasını fazlasıyla hakediyor. Alan kişinin memnun kalmayacağına inanmıyorum.
    Vuarde Tırmanış Ayakkabısı
    Simond Vuarde Plus

KULLANICI AVANTAJLARI :

- Kaymama özelliği : Aşınmaya karşı dayanıklı.
    - Vücuda uygunluk : Çok işlevli kullanım için hassasiyete sahiptir. Uzun tırmanışlar için idealdir.
    - Sıkıştırma / gevşetme kolaylığı : Z bant sayesinde hassas sıkılır.
    - Hassasiyet : Konforlu düz yapı.

Yapı :
    Kromsuz yarma deri gövde, poliamid astar, yapışkan iç ve dış tabana.

Bakım önerileri :
    Her tırmanıştan önce tabanı elinize sürterek ısıtın (böylece lastik ısınır ve zemine yapışır; ayrıca soğuk lastiğin ilk adımda kayaya temas etmesini ve yıpranmasını önler). Spordan sonra tabanı temizelyiniz (yapıştırma kısmın ayrılmamasına dikkat ediniz).

Stok tavsiyesi :
    Sıcak veya rutubetli alanlarda muhafaza etmeyiniz; havadar ve serin bir yerde saklayınız.

2. h.cevik

h.cevik Üye

Seviye:
    Günceldir.

3. h.cevik

h.cevik Üye

Seviye:
    Kaçmaz Fırsat!!! Kaya Tırmanışı Ayakkabısı 1 kere kullanılmış piyasa fiyatı 140 ile 200 Lira arası. Bende 90 Lira ve kargo benden. Kesinlikle tek sorunu kusuru yoktur. 0507 973 68 32

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.