Tipide 5 tip / Konya Ironman

Scudo

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
ıronman leri zorlanırken görmek güzell :D

ahtt

Daimi Üye
Tepki
639
Geziye katılan Dedemize, Ahmet, Fatih abilerime ve Aslankangal' a teşekkürler. Donduk, eridik tipitip olduk :D
Ancak Ironman oluşumuz zorlukların da tadını çıkarmaya yetti :in::Skull-175

Tepki
671
Turu tipi nedeniyle tamamlayamadık ama iyide yaptık gibime geliyor biraz daha gidebilsek herhalde geri de dönemezdik. Lokantada çorba içerken titrediğimi herhalde hiç unutamam. Katılan arkadaşlara ve vidonun kayıtedilmesi, paylaşılmasında emeği geçen Fatih beye teşekkürler.

M.Sami

Forum Demirbaşı
Tepki
103
Bisiklet
Giant
fatih abi o rampada keşke donmeseydım :) dondum gene usudum donmesem gene usuyecekdım neyse bundada vardır bı hayır bı dahakı turlarda gorusuruz:) emege saygı duyuyorum:)

Kimseyi İlgilendirmez

Forum Demirbaşı
Tepki
316
İsim
Murat Ç.
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Süpersiniz. Zorlayıcı olmakla beraber, çok da keyifli olmuşa benziyor. Allah sağlığınızı eksik etmesin de daha nice turlarınızı izleyelim inşallah.

• Beğen
Tepkiler: ahtt ve AHMTB

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok keyifli bir sürüş olmuş.Karda bisiklete binmenin zevki çok çok ayrı...

• Beğen

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Fatih Bey, ekip arkadaşlarınıza Maşallah, hepinizin yüreklerine ve ayaklarınıza sağlık. Video harika biran seyrederken kendim o rapmayı iniyor gibi hissettim. Hepinize teşükkürler.

sporcu71

Daimi Üye
Tepki
411
Çok söze gerek yok helal olsun sizlere. Bizlerde Artvin de buna benzer bir tur gerçekleştirdik ama sizin turu daha çok beğendim.

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
1
Ben İzmir de -1-2 derecede sabah 7 de bisikletle işe gidiyorum Bana deli diyorlar ;) Keşke herkes bizim gibi deli olsa Çok güzel videoydu.Üstatlarımın emeğine sağlık Teşekkürler.

bisikletseven

Forum Bağımlısı
Tepki
1.577
Bisiklet
Trek
Ironman grubu yılın 52 haftasının her pazar ve/veya cumartesisini gezi yaparak geçirir. Mevcut durum bir ananedir ata dede kanunudur kitabı yoktur değişmez değişmesi teklif edilmez; . Gezi anons edilir gelen gelir gezer kısmeti varsa ki genelde olur azıklanır gezi biter eve gider ve saires.... Geziler en zor iklim koşullarında hatta 4 iklimin bir arada yaşandığı zamanlarda bile yapılır. Bu hususta ekibin hiç bir üyesinin en ufak bir soğuk veya sıcak algınlığı veya alınganlığı olmaz bu hususta ekip sağlıklıdır problemlerde soğukkanlıdır ilişkilerde sıcakkanlıdır yani ekibin sağlık sorunu yoktur. Bu ahval hep böyledir. Gezilerde bisiklet dili ile iletişim yapılırken forumda Türk dili kullanılır. Geziler bu forumda Türk ve dünya vatandaşlarıyla paylaşılır.
Geziye katılan arkadaşları tebrik eder, daha çetrefilli geziler dilerim.