Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi TIME marka MTB veya Downhill klitli pedal

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında SametAksuoğlu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    fotoğraflar cep telefonu ile, ilki flaş, ikincisi flaşsız çekilmiştir.

başlıkta yazanın aksine bu pedalı bir yıl kadar MARIN marka tur bisikletiyle kullandım. geniş yüzeyi ve malzemeyi tutan dişli yapısı sayesinde, normal ayakkabı, sandalet, terlik gibi alternatiflerle kullanabiliyordunuz. okula gideceğim zaman rahatlıkla normal ayakkabı, performans sürüşü ve uzun turlarda spd ayakkanbımı kullanıyordum. özellikle de yazları yaptığım turlarda, spdyi çıkarıp terlikle rahat bir şekilde kullanabildiğim için TIME ın bu modelini çok başarılı bulmuştum.

ardından karbon yarış bisikleti aldım, 6 ay kadar da onun üzerinde kullandım. ancak takdir edersiniz ki, ne kadar rahat olursa olsun karbon bisiklete pek yakışmıyor, kaba duruyordu. Geçtiğimiz ay shimano m520 aldım. inanın m520 ye verdiğim paraya acıdım. bu TIME marka pedal, m520 den misliyle daha iyi.

ancak tek bir spd ayakkabım var ve artık shimano ile devam etmek zorundayım. TIME 'ı elden çıkarıp diğer bisikletim olan MARIN'ede shimano pedal uyumlu bir spd almalıyım.

ürün fotoğraftaki gibi ve pal leri ile birlikte verilecektir. tartmadım ama şaşırtıcı derecede hafif, pal'i kavraması yumuşak. kozmetik çizikler dışıda işlevinde bir problem yoktur.

elinizdeki m530 ve üzeri pal leri ile birlikte shimano pedallar ile takas olur.

kadans ölçerli km saati ile takas olur.

istanbul içi elden 75 lira
    diğer iller için 75 + ptt kargo fiyatı

forumda kıdemli üye iseniz, ürünü alıp bir hafta denedikten sonra ödeme yapabilirsiniz. ya da ödeme yapıp bir hafta içinde satıştan cayabilirsiniz. Kendime değil, TIME markasına güveniyorum :)

2. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
  3. Emrah Emin ÖZBALDAN

Emrah Emin ÖZBALDAN Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Mesaj yolladim.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.