Tight ve mahalle baskısı

Scudo

Yağız Gökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.854
İsim
Yağız GÖKMEN
Bisiklet
Focus
Gerçekten bisiklet kültürü Türkiye ye bir gömlek büyük kimse yanlış anlamasın. bu tür mahalle baskılarına saçma sapan sözlere kulak asmamak lazım şahsen benim hayatıma yön veren cümleler den biri dir ' hepimiz elalem neder hapishanesin de doğarız ,sadece deli olanlarımız kurtulur ' o yüzden ben fazla takmıyorum benim çevremde yokmu var hemde ne üniversiteler de okuyanlar :)

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Yağız Gökmen
Ayben öyle: Deli olmak özgürlüktür:krnz:

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
öldürmedikleri, darp etmedikleri sürece sorun yok bence.. hem söz uçar yazı kalır :)

-- aslında, son günlerin anlam ve önemine binaen, bir süre etekle sürmeliyiz bisikletlerimizi...

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Tayta gerek kalmıyor ki sıradan eşofman giyip sadece kask takınca bioe uzaylı muamelesi görmek mümkün. Ben caddenin bi arka sokağında oturuyorum. Binadan çıkıncq direk caddeye gidiyorum ama o 30 saniye içinde gene de o 'başka bi gezegenden gelen' bakışlarına maruz kalıyorum

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@CandanC

+1 yapılabilir. taksimde yürüyüşü yapılacak. hatta bunun için illerde toplanıp bisiklet sürülebilir.

• Beğen
Tepkiler: CandanC

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Şevket Akça
Bir şekildeki destek olunabilir aynen

• Beğen
Tepkiler: CandanC

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Yahu nerde yasiyoruz ya avrupadan 20 sene amerikadan 40 sene gerideyiz.saka gibi ya bisiklete binenlere edilen bu komim yaklasim beni olduruyo arkadas

geloturikidakka

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Olgun Z.
Bisiklet
Diğer
Bisikletin herşeyine varım isterse ekmeğe fullface kask ile gitsin ama tayt (tight diye yazıldığını da yeni öğrendim) ters bize aga :)

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
İzmir gibi yerde bundan 20 yıl kadar evvel taytlı bisikletliye sanki birşeyler zuhur edecek ve birşeyler görecek gibi bakanlar vardı. Ankara izmir iki şehirde bisiklete rahat binemedigim için taytın üzerine bir şort giyip çıktım yıllarca. Şimdi sadece ankara da bisiklet sürüyorum v3 ankara 20 yıl öncesine göre daha mutahasip bir yer. Artık sadece tayt giyiyorum. Bir erkek bir erkeğe tayt giyiyor diye kötü gözle bakabiliyorsa bunda benim suçum yok. Bu sporun kullandığı bir giyim tarzı bu. Uniformadan da tahrik olan insanlar var diye Polis ile asker ne yapacak peki?