Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık Tiagra 3x10 vites attırıcı, fren kolu, gidon ve elcik

Konu, 'İkinci El Şehir-Tur Bisikleti - Yedek Parça' kısmında fatih berber tarafından paylaşıldı.

1. fatih berber

fatih berber Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    lapierre shaper marka hybrit bisikletimin üzerinde bulunan tiagra 3x10 vites kolu, shimano seri dışı fren kolu, ritchey comp flat gidonu 62cm ve elciği satılıktır.

kompanentler sıfırdan farksızdır 8 aydır kullanmaktayım, set olarak satmak istiyorum tek tek satış için kargo vs ugraşmak çok zahmetli oluyor. bisikleti trainer üzerinde kullandığım için ekipmanları sökmedim, bu yüzden fotoğrafları da bisiklet üzerinde çektim. alıcı çıktığı takdirde söküp göndereceğim.

flat bar bisiklet kullanamadığım için bisikleti drop bara dönüştüreceğim, elinde tiagra veya 105 triple 3x10 sti vites fren kolu olan varsa takasta yaparım.

Tüm bu ekipmanlar için istediğim
    FİYAT= 250 tl dir.

Adapazarı içi elden teslimde yüzde 10 daha indirim yaparım, kargo alıcınındır.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

bisiklet şimdilik rezerv durumdadır, rezerv kalkar yada bisiklet satılırsa bilgi mesajı tekrardan atılacaktır.

2. MTURK

MTURK Yeni Üye

Seviye:
    Ürünün durumu nedir