Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

testere 3D ile bizleri koltuklarımıza yapıştıracak

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Nedret Günaydın tarafından paylaşıldı.

1. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Yönetmen : Kevin Greutert
    Oyuncular : Tobin Bell, Cary Elwes, Costas Mandylor, Betsy Russell, Sean Patrick Flanery
    Yapım : 2010, ABD / Kanada
    Tür : Gerilim / Korku
    Gösterim Tarihi:29 Ekim 2010 (Türkiye)

Jigsaw'un ölümcül oyunları devam ederken, Jigsaw'dan kurtulan bir grup insan kendilerine yardımcı olmak için destek ararlar ve bu kişi Bobby Dagen'den

başkası değildir... Dagen, Jigsaw'dan kurtulmuş nadir insanlardan biridir ve sahip olduğu bazı gizli sırlar yeni bir dehşet dalgası yaratacaktır

2. victory

victory Kıdemli Üye

Seviye:
    Geçen hata beyoglu nda 3D izledim korkunç değildi ama igrençti:) testere 1 gibi olmadi hiç biri herneyse ama devami kesin gelir ismi gibi bir final yoktu..

3. Ahmet Gürkan

Ahmet Gürkan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Serinin diğer filmlerine göre vahşete daha çok sahne ayrılmış, işin hikaye kısmı biraz yüzeysel olmuş gibi geldi bana. Zaten 95 dk sürüyor film, kısaların içinde en uzunu denilebilir:) 3D olarak sunulmasına da pek gerek yoktu esasında, öyle çok aman aman bir etkileşim içine sokmuyor insanı, bir Avatar'daki, Trex filmindeki gibi filmin içinde yaşıyormuşsun hissiyatını pek fazla hissedemedim ben.

Filmin sonunda doktor Gordon'ın dedektifi kaçırması, yanında yardımcılarının olması falan insanın aklına iki ihtimali getiriyor; ya dedektifi ölüme terkettiği ile kalacak, herkes elini eteğini bu işten çekecek ve film gerçekten bitecek, ya da doktor Gordon ve arkadaşları yeni bir Jigsaw akımı yaratacaklar, kendilerine yeni kurbanlar seçip Saw efsanesini belki başka bir isim altında belki de aynı isim altında devam ettirecekler...

Benim şahsi görüşüm, John Kramer öldüğünden beri filmin pek tadı kalmadı, özellikle 6 ve 7'de iyice sapıttılar... Tony Bell'in varlığı yetiyor kardeşim, herifin sesi, duruşu, bakışları bambaşka kardeşim...

Erdem Tunca bunu beğendi.
  4. Samet Şenel

Samet Şenel Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Son çıkan seriyi izlemedim ama konusu belli sonuçta :) Sürekli aynı konuya sahip ama bütün serisi sıkılmadan izlenen başka bir film yoktur herhalde.

5. Erdem Tunca

Erdem Tunca Üye

Seviye:
    6. filmde epey sıkılmıştım. Umarım bu daha iyi olmuştur. Ahmet abinin dediği gibi Kramer öldüğünden beri tadı kalmadı filmin. Belki öldükten bir sonraki film ama sonrasını beğenmedim pek. Sanırım bu son film zaten afişlerinde The Final Chapter yazısı var.