Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teşşekkürler Kaçkar

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında wolverinewashere tarafından paylaşıldı.

1. wolverinewashere

wolverinewashere Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu pazar herzamanki gibi her boşlukta yaptığımız küçük gezilerden bir tane daha gerçekleştirdik

Yıldız parkı civarında bisiklete binerken küçük bir talihsizlik sonucu zincirimi koparttım :( kendi imkanlarımla üstesinden gelmeye çalıştım ancak geçici olduğunu düşündüğüm bir çözüm bulabildim. (Zincirim kısaldı biraz )

Ortaköy Kaçkar bisiklete gittim ve durumu anlattım
    hem ellerindeki işleri bırakıp benim bisikletimle ilgilendiler. Hemde tamam budur demek yerine yapılması gerekenler nasıl tamir edebileceğim konusunda ciddi birde bilgilendirme aldım. :)

Kızıltoprak Kaçkarda görmeye alışık olduğum ilgiyi pekte uğramadığım (senede belki bir kere) bir bisikletcide görmek beni çok mutlu etti. Her şubesinde aynı ilgi ve güleryüzle karşılama yapan kaçkar bisiklete teşekkürler. :in:

2. gael

gael Yeni Üye

Adı:
    Engin
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    İnternetten giro marka bir kask aldım, hemen kargolandı ve bugün elime ulaştı sağolsunlar güzel bir suluk ve paça bandı koymuşlar, balıkesirden teşekkürlerimi iletiyorum kendilerine.. :hhhhhh:

3. ÇaNakkaLeRuHu

ÇaNakkaLeRuHu Oluklar çift ; birinden nur akar ; birinden kir...

Adı:
    Batuhan
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bende şu an marketimde olan mtb çamurluğumu oradan almıştım. İlgi alaka güzel +1.

4. yasarilker

yasarilker Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Scott Cr1 bisikletimi çok iyi bir fiyata almıştım. Şimdi de BMC getireceklermiş diye duydum.