Teşekkürler Gizem Bisiklet | Yalova

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
9 ay önce 20 kadrosunu İstanbul da bulamadığım bisikletimin, Aslı bisikletten Oktay beyin yardımları ile Yalova Gizem bisikletin stoklarında bulunduğu bilgisine ulaştık. Oktay bey istersem bisikleti bana kargolatabileceğini söyledi ancak özellikle gidip Engin abi ile tanışmamı tavsiye etti. Bu tavsiyeye uyup kayışdağındaki evimden bir sabah kalkıp gittim Yalova ya. Engin abi sağolsun kendi gibi samimi oğlunu araç ile gönderip beni aldırdı. Dükkanına ulaşıp kendisi ile tanıştım. Son derece samimi sevecen babacan bir insan. Dükkanına ayak bastığımdan itibaren ikramların sonu bir türlü gelmedi. O tarihte bisikletimi aldım İstanbula dönüp tam gaz pedallamaya başladım.

Zaman zaman ufak sorunlar oldu. Bazıları benim takıntımdı. İstanbulda gezdiğim birçok bisikletçide istediğim ilgiyi bulamadım. Yine bir sabah kalkıp Yalovanın yolunu tuttum. Engin abi, oğlu Ergin ve çalışanı Engin'in samimiyeti ve sohbeti bir kez daha beni çok mutlu etti. 1,2,3 derken artık bütün ihtiyaçlarım için Yalova dayım.

Engin abi, bana göre sayısı çok çok azalmış ender esnaflardan. Yalovada yaşayan yada rahat ulaşım sağlayabilecek insanların mutlaka uğramasını ve kendisi ile tanışmasını tavsiye ederim.

Böyle güzide bir esnafın tanınması adına konu açıyorum. Umarım bir sakınca yoktur.

Adres: Fatih CD. N102 YALOVA

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mustafa Özer
sen yakinimsin itina gösterir benim elemanlar, merak etme

sanki daha önce gelmedin :D

Admin

Yönetim Kurulu
Tepki
2.903
İstanbul'da bulunmayan bisikletin Yalova'da bulunması da iyiymiş. Tebrikler : )

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Admin

Aslında model her yerde vardı ancak 20'' kadro bulunamadı. İyikide bulunamadı ki engin abi gibi bir esnafla tanıştım.

@halil ibrahim duran

Orası bilgisayar işleriydi. Şimdiki öyle mi :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Mustafa Özer

yok şimdi biraz daha sokak işi
ama bilgisayar illa ki var

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
20 yıl yaşadım, şu an bir boşunalık hissi var sanki içimde. bir sonraki gidişim bisikletle olacak ve tavsiyenize uyacağım.

Samet POLAT

Daimi Üye
Tepki
160
Bisiklet
Eddy Merckx
adresi nedir.
işimiz olduğun da oraya gidelim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Uzun soluklu diyaloglarımızın ardından yeni bisikletim Sedona 940'ıda Gizem bisikletten temin ettim. Sağolsun patron yarısı :) kardeşim Ergin gereken ilgi alakayı eksik etmedi.

Yalova'da yaşayan herkese tavsiye ederim tekrar.