Teşekkürler Delta'Kızıltoprak.

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Bisikletime uzun zaman sonra bakım yaptırmak istediğimden dolayı deltabisiklet 'kızıltoprak şubesine gittim.. Ve oradan kocaman bir gülücük ve memnuniyetle ayrıldım ..
Öncelikle her türlü konuda yardımlarını sunan Ulas'beye
Akabinde Çalışan , yardımcı , olan arkadaşlara Emekleri gecen ustara , ellerine , yüreklerine sağlık diyor ve bulundukları tutum ve davranıştan dolayı teşekkürü bir borç biliyorum..

Saygılarımı İletiyorum.
Serkan Namazcı

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Ne mutlu bize.. Bütün arkadaşlarımın adına ben teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

Oğuz Taş

Daimi Üye
Tepki
217
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende pazar günü Kızıltoprak'taydım. Kask ve mtb ayakkabılara bakmak için bisikletçileri bir gezeyim dedim. Baktım oradaki diğer bisikletçiler kapalı, sonda bir outdoor malzemesi satan dükkana girdim, deltanın nerede olduğunu sordum. Adam bana "bugün kapalıdır abi orası" dedi. Bende adama güvenip, ümidimi kesip otobüse bindim. Otobüsle giderken birde ne göreyim, Delta meğersem açıkmış :(
Oradaki adamı anmadım değil ama hal böyle olunca bende pes etmeyerek bu sefer Ortaköy'deki şubesine gittim :)

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
@SerkanNamazcı

Memnuniyetiniz istanbulda öğrenci olup ta ailesinden habersiz borç harç bisiklet alıp şimdi de tamir i idi bakım dı, yarış öncesiydi sonrasıydı.vs vs.. gibi sebeblerden dolayı kafası karışanlar için güzel bir fikir oldu....

Abi diyorum, benim durumum bu,göbek bakım+vs vs.. dyorum adam peki abicim diyor... sonuç:65 tl indirimli hali birde bu...

kaldıki daha önce sadece bir kaç yeri yağlamayı(göbekler vs açılmadan ve yıkama olmadan..) 35 tl ye yaptırmıştım....

Teşekkürler delta...

• Beğen
Tepkiler: tolga1976 ve ulas

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
24 mart perşembe günü yeniden deltabisikletdeyiz :D bisiklet hasta oldu baya...

• Beğen
Tepkiler: tolga1976

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@SerkanNamazcı

Bende bugün uzun zamandır aradığım ama bulamadığım ancak Delta bisiklette var olan ve adıma ayrılmış olan arka göbeğime nihayet kavuştum:D . İndirim için ayrıca teşekkür ederim..

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Tolga Ayla

Gercekten sanşınıza iyi çıkmış :D

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
26 mart günü bisikletimi deltabisiklet kızıltoprak şubesine bıraktım . . 30unda alıcagım malum iş . . Haberleri bekliyorum göbek ve maşadaki sorun nedir acaba? Birde unuttuğum şey fren tutukken arada bir boşluk vardı ! Teker ileri ve geri haraket ediyordu 'toplam kac kg geliyor tartabilireniz iyi olurdu. Ilginize teşekkürler bilgileri bekliyorum