Teşekkürler CEVDET BİLGE...

Scudo

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@Ferhat Köse

Offf abi sen bu kadroyu mu verdin!!??

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
@Barış TURAN

Malesef Barış :(

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Ferhat Köse

Harika bir parçaymış Ferhat.Ben de şu aralar Yurtdışında Colnago 2007 (Start) ve Cannondale R700 Frame takibindeyim.Hani yazayım da ,bilen gören duyan falan olur;Olacağını sanmam ama olursa da kız istemeye gider gibi çikolatamı çiçeğimi yaptırır giderim :)

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
@Derya Keçeci

(link)

Aklımızda bulunsun Derya bey :)belki gözümüze çarpar. Bilseydik bunu size ayırırdık gerçi kadro boyu büyük ama bu da r800 kadro çizgileri benzer

• Beğen
Tepkiler: Derya Keçeci

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@CEVDETBİLGE

Teşekkürler Cevdet bey;

Evet çok hoş.60 cm gibi duruyor.Boyum 1.84 (84/100) Benim için ideal kadro boyu Seat tube 55,top tube 56 cm.(Her ikisi için de + - 1 cm tolore edilebilir. Vücudumun üst bölgesi genel ortalamanın (görece) üzerinde.Asya ırkı diyelim.Bacaklar kısa vücut uzun.Aslında seleyi geriye alıp biraz da uzun stem kullandığımda 54 kadro bile oluyor.Ancak elbette vücut belirgin uzun olduğundan resim olarak sırıtıyor.

Neyse balıkçılıkta bir deyim vardır:Kaçan balık büyük olur ve her zaman büyük bir balık yakalama hayali,o balığı yakalamanın hazzından fazladır.Bekleyeceğiz.

CevdetBilge

Forum Demirbaşı
Tepki
576
Bisiklet
Colnago
@Derya Keçeci

Rica ederim Derya bey benim boyum 1.82 bacak boyum 86 ben de de tersi bir durum var :) 57 kadroda rahat gibiyim ama 56 -58 aralığında olabiliyorum. Cannondale 60 kadro idi kendime bırakmıştım ama büyük gelince daha uygun bir arkadaşımıza verdik güle güle kullansın. Bir balık gider bir balık gelir:) Aklımızın bir köşesinde bulunsun bir bakarız ki salonumuzun köşesinde oluverir:)