Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teşekkür..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında suspiria tarafından paylaşıldı.

1. suspiria

suspiria Yeni Üye

Geçen günlerde bir bisiklet almayı planladığımı ve yardımınıza ihtiyacım olduğu içerikli bir başlık açmıştım ki yeride belki doğru değildi.Herhangi bir cevap gelmeyince düşünmeye başladım acaba çok mu alakasız oldu diye. Üzgünüm arkadaşlar sizler gibi tecrübem yok.. Sonra kafamı kaldırmadan bu kategorideki tüm başlıkları okudum. Mesela tercih etmekte zorluk çektiğim 2 modelin aslında bana hiç hitap etmediğini öğrendim:) daha da epey şey tabii.Bu mesajımı göz ardı etmeyip en azından bir fikir vermenizi rica ediyorum, hakikaten çok uğraşıp eleyip şu modellere ulaşabildim.
    1) Scott Sportster P4
    2) Corratec X Trail Cross Base
    3) Trek 7.2 Fx
    4) Trek 7100

şimdiden teşekkürler..

2. Aydın

Aydın Forum Bağımlısı

Seviye:
    gözardı edilmeyecek ve donanım olarak da doluyum diyen bir model 1. sırada olması gereken diye bilirim.

saygılarımla,

Aydın

3. Mustafa İçdağ

Mustafa İçdağ Bisikletkolik

Seviye:
    İlgilendiğin bisikletler bizim " hybrid veya all around" dediğimiz türden.

Scott Sportster P4: Süspansiyon maşa gereksiz bir ağırlık ve detay fazlası bence, şehir içi ve düz arazi kullanımında buna ihtiyacın yok.
    Üstündeki lastikler zaten 37mm genişlikte bu sana arazide yeterli süspansiyonu verir zaten.

Trek 7100: buda gereksiz bir süspansiyon maşa ile geliyor, ele gitsin.

Trek 7.2 Fx : gayet iyi bir bisiklet, gerçi sele borusu değişse iyi olur.

Corratec X Trail Cross Base: buda yaramaz, yine gereksiz süspansiyon maşa, ağırlık fazlası, detay ilavesi.

4. suspiria

suspiria Yeni Üye

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Bugün bir scott sportster p4 sipariş verdim, umarım beklentilerimin ötesindedir.