Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teşekkür ediyorum...

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında eray_aksoylu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eray_aksoylu

eray_aksoylu Yeni Üye

Seviye:
    2-3 gün önce konu açmıştım siteyle alakalı ufak bi sorunumu dile getirmek için ama yönetici arkadaşları kızdırmışım galiba ve konum silinmiş foruma üye olurken büyük bi heyecanla üye oldum yüzlerce foruma üyeliğim var bikaç sitede yöneticiliğim var ama hiçbirinde bu kadar heyecanlanmamıştım çünkü onlar klasik forumlardı buraya üye olmadan önce de bikaç gün inceledim ve paylaşımların gayet işe yarar olduğunu,benim ihtiyaçlarımı burada karşılayabileceğimi düşünerek heyecanla üye oldum ama kursağımda kaldı diyebilirim ilk başta üyelik aktivasyonu biraz gecikti ama olur sistem budur belki sitenin alt yapısında sorun vardır dedim bunu umursamadım(bu mesajı yazarken bunun etkisinde kalmadım) sonra daha sonra yaptığım kaza sonucu kadroya ihtiyacım olduğu için ikinci el forumunda ARANIYOR... bölümüne konu açmak istedim "50 MESAJ YAZMADIĞIM" için konu açamayacağımı öğrendim...son olarak ta bu konu hakkında sesimi duyurmak için siteye konu açtım konun içeriğindekileri birebir aynen mail'de attım ama gördüm ki konum silinmiş ve siteye gönderdiğim mail hakkında bilgilendirmek için herhangi bi cevap ta gelmedi..bu konunun silineceğini de biliyorum ama görenler görsün birazcık daha sesimi duyurmak istiyorum umarım bu görüşlerimi sayın yönetici abilerim anlayışla karşılar ve beni tatmin edici bi cevap verirler diyerek herkese TEŞEKKÜR EDİYORUM...
    Herkese Saygılarımı Sunuyorum...

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Sevgili Eray daha önce açtığın ve silinen konunu da okumuştum ama cevaplamamıştım. bu sefer ben yardımcı olayım her iki konu başlığına da. o senin rahatsız olduğun 50 mesaj olayı bu forum için zamanını harcayan bir çok üye için faydalı birşey.neden dersen bu foruma günde binlerce kişi ilan vermek için giriyor veremiyeceklerini anlayınca da cıkıyorlar.Burası sadece ürün alma satma forumu değil bisiklet üzerine paylaşım forumudur.Eğer yönetim bu kuralları koymasa emin ol burası alışveriş sitesine döner.hepimiz birşeyler alıp satıyoruz ama kurallar çerçevesinde.Benimde bazen açtığım ilanlar onaylanmıyor tekrar okuyorum kural dışı durum varsa düzeltiyorum onaylanıyor.Bu kurallar sayesinde ticari arkadaşlardan korunmuş oluyoruz.Forum kuralları bir kaç kişinin oturup kural koyalım diye yazılan kurallar değil yılların gösterdiği tecrübeler karşısında oluşmuş kurallardır ve yönetim her sorulan soruya tatmin edici cevap vermek zorunda da değildir.Kurallar bellidir kural dışı olanlarında silinmesi veya onaylanmaması gayet normaldir.

3. Talha Ateş

Talha Ateş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Moralinizi bozmayın derim zaman içerisinde sorunlara çözüm bulunacağına inanıyorum. Üyelikte aktivasyon sorunu yaşayan tek kişi siz değilsiniz. Hatta forum ana sayfada kırmızı büyük harflarle "Foruma giremeyenler ve aktivasyon alamayanlar buraya" diye...Link aşağıda.

http://www.bisikletforum.com/forumdisplay.php?f=147

Hayırlı paylaşımlar dilerim.

4. eray_aksoylu

eray_aksoylu Yeni Üye

Seviye:
    Ferhat abi açıklaman için teşekkür ederim vermiş olduğunuz cevap beni tatmin etti yönetici abilerimden de bu şekilde bir cevap bekliyordum beni tatmin edici bi cevap verirler derken kastım buydu.aslında benim bu konudaki tepkim kuralda değil mesajımın silinmesine yönelikti mesajın içeriği de az çok bu şekildeydi dediklerinizde çok haklısınız ben de site yönetiyorum tabiki herkes kafasına göre kural koyamaz mesajımda da herhangi bi kural dışı içerik olduğunu zannetmiyorum herhangi bi aşağılayıcı kırıcı siyasi hakaret vb. içerik yoktu sadece forum hakkındaki görüşümü belirtmiştim kimse bi garezim filan yok bende zaten sırf işimi görüp çekip gitmeyi yada bazı insanlar gibi elalemi dolandırma gibi bi amacım yok yukarıda da dedim zaten bisiklet hakkında baya bi bilgi sahibi, işime yarayacak çeşitli kolaylıklara sahip olacağımı ve bölgemdeki bisiklet aktivitelerine katılmak için üye oldum.yönetici abilerimiz tatmin etmekten ziyade bilgilendirmek için bi mesaj gönderseler amenna ama hiçbir şey söylenmeden bir şeyler olmuş bu da beni rahatsız etti kimse kusura bakmasın da birazcık saygısızlık söz konusu oluyor bu foruma yeni üye oldum diye uzun süreden beri etkinliğim yok diye bişey söylenmeden bunlar yapılıyorsa ezik durumuna düşüyorum şuanki konuyu açmamın sebebi de bu şekilde...bu konuda silinecek biliyorum ama yine de açmak istedim...

Talha abi teşekkür ederim üyeliğim aktif durumda üyelik sorunum yok zaten benim için de pek önemli bi şey değil aktivasyon mailinin geç gelmesi...

Ferhat Köse bunu beğendi.
  5. Gokhan Arikan

Gokhan Arikan Aktif Üye

Seviye:
    Bu forum böyle kardeş.Ben de 1 aydır üyeyim ,hiçbir ilanımı normal yollardan yayınlamadılar.Zaten sadece aranıyor ilanı verdim ,onları da açmadılar ,ben de mesaj atarak onaylanmasını sağladım.Sanırım forumun sahibi olan Delta Bisiklet sıcak bakmıyor bu ikinci el bölümüne.Özellikle ilgilenilmiyor ilanlarla sanırım.Başka bir açıklaması olduğunu sanmıyorum ,ben bu anlamı çıkardım........
    Dediğin gibi böyle mesajları siliyorlarsa bunu da silerler.:)

Ali_Rıza ve Bora bunu beğendi.
  6. eray_aksoylu

eray_aksoylu Yeni Üye

Seviye:
    bilemiyorum artık nasıl ama bazı şeyler ses duyurmak,altta kalmamak gerekiyor

Bora ve Gokhan Arikan bunu beğendi.
  7. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Eray sen forumu okumaya paylaşımlara devam et emin ol bağımlısı olacaksın:yönetimdeki arkadaşlar inan o kadar yoğun ki foruma girdikleri an tahminim onlarca özel mesaj açılıoyr ilk olarak onları tek tek okuyorlar cevap vermeye çalışıyorlar.Sonra yeni açılan konuları resimleri inceliyorlar her yani mesajı okumak zorundalar kural dışı bir şey varmı diye.Bİzler sadece merak ettiklerimizi okuyup geçiyoruz ne kural araştırıyoruz nede her mesajı okumak zorunluluğumuz var.İnan 2 günlüüne yönetici olsan kafayı sıyırırsın gelen özel mesajlardaki isteklere o yüzden sen bana güven biraz sabır et hem 50 mesaj cok cabuk doluyor hemde tüm foruma hakim oldukça insanları tanıdıkça daha çok bağlanıyorsun.Bu forum sayesinde o kadar cok dostum oldu ki anlatamam.Ayrıca hemen hemen herkesin forum yönetimiyle arada bir sürtüşmesi olmuştur.Bunu hafızaya alıp kişisel gıcıklık yapmaya kalksalar ben bile iki satır yazamazdım hepsini silerlerdi bizde zamanında tartışmışızdır şu anki yönetimle.Ama şuna eminim hepsi iyi niyetli insanlar ellerinden geleni yapıyorlar.hemde hiçbir maddi beklentileri olmadan.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.