Tesco 17 foknsiyonlu Kadans Olcen Km Saati sifir sok fiyat!

chainmassacre

Aktif Üye
Tepki
8
Elimdeki km saatlerinin sayilari artinca elimde kalan sifir hic bisiklete dahi takmaya firsatim olmayan Tesco marka 17 fonksiyonlu km saatimi satma karari aldim.Sadece resmini cekmek icin kutusundan cikartilmistir. Kutusuyla gonderilecektir. Fiyati kargo bana ait 30 tl. Herkese iyi forumlar

http://img542.imageshack.us/img542/7591/snc00003v.jpg

Scudo
Tepki
23
selam ürünü almak istiyorum,iletişim numaralarıyla,hesap bilgilerini özelden verirmisin.

okko

Üye
Tepki
7
Bu ürünler sigma 1106 modeli arasında fark varmı acaba

İyi satışlar

chainmassacre

Aktif Üye
Tepki
8
Urun satilmistir ilan kapatilabilir. Alan arkadasa hayirlisi olsun.

Tepki
23
selam size hiçbir yolsan ulaşamıyorum en sonunda ilan açtığınız konuya yazmak zorunda kaldım.bana özelden ( Luleburgaz/kirklareli merkez PTT subesi Galin Petrov adina yollarsiniz.) dediniz havalenizi yaptım verdiğiniz telefonada defalarca sms yazdım cavap gelmiyor ve tel kapalı,km saati halen elime ulaşmadı,siz bana hangi kargoyla yolladınız ? eğer ptt kargoyla yolladıysanız adresimemi yolladınız yoksa şubeyemi ? (sms de adresimi vermiştim) parayı yollayalı nerdeyse 1 hafta olacak ürün hala ortada yok.yolladınızmı yollamadınızmı nereye yolladınız ne zaman yolladınız,havaleyi yapmadan önce görüşüyorduk havaleyi yaptıktan sonra birden kontağı kestiniz.sms lerime de cavap vermiyorsunuz aramıyorsunuz ve sormuyosunuz.ne olacak bu durumun sonucu ? sizden haber bekliyorum.

Tepki
23
Actigim ilanlara yazacaginiza keske ozel mesajla ulassaydiniz. 50 mesaj sınırı var onun ıcın özelden ulaşamadım.