Tern Kullanıcıları Kulübü

Scudo

lercan2000

Üye
Tepki
45
@Hüseyin55
Teşekkür ederim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lercan2000

Üye
Tepki
45
@blackice_serkan
Birde katlanma mekanizması ve lastik farkı var diye biliyorum. Aslında bende a7 alacaktım satıcıda bitmiş adam b7 verdi aynı fiyata

• Beğen
Tepkiler: blackice_serkan

Folding Man

Daimi Üye
Tepki
410
İsim
Ygt
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Brompton
Bisiklet türü
Katlanır
Merhabalar , haftaya kısmet olursa Tern verge n8 alacağım ikinci el olarak. Bisiklet hakkında bilgi verebilecek olan varmı? teşekkürler.

Tepki
5
Bisiklet
Tern
Herkese merhaba arkadaşlar sitede ve internette yaptiğim araştırma sonucunda Tern Link A7 veya B7 almaya karar verdim (hangisini bulabilirsem). Bu bisikleti tercih sebebim katlanir konusunda tecrübeli olması ve fiyay kalite açısından alabileceğim en iyi katlanır bisiklet sanırım. 1.90 boyunda ve 90 kilo civarindayim. Bisikleti hergün evden servis durağına (2km) kullanıp katlayıp servis ile işime gitmeyi dönüşte de ayni şekilde duraktan eve dönmeyi planlıyorum. Her gün katlanıp açılacağı ve kilom üst sınırlara yakın olduğu için sağlam bir bisiklet almak istiyorum. Ayrıca aynı bisikletten eşime de alıp hafta sonları sürmeyi planlıyoruz. Tern kullanıcıları olarak sizce Link A7/B7 benim için doğru bir tercih mi?

Hüseyin55

Üye
Tepki
20
İsim
Hüseyin
@Hoodlum_Havoc merhaba hocam. Bende yaklasık 1 ay önce eşimle kendime aldım Tern a7 bisiklet. Benimde boyun 1.90 84 kiloyum. Uzun uzun araştırdım sürüş denemem olmadı fakat boyuma uygun olduguna kanaat getirdim. 1.97 kullanan bir abi vardı hatta oda rahat sürüyorum demişti.

• Beğen
Tepkiler: Hoodlum_Havoc

treko

Üye
Tepki
1
Tern D8 alarak bende aranıza katıldım. İkinci el olarak aldım. Ayna kolunda sorun çıkabilir ilerde fiyatı ortalama ne kadardır? Bir de gidon sabitlemek için kullanılan plastik kopuk onu nereden temin edebilirim. Bu parçanın adı nedir acaba?

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: srknsnyz

lercan2000

Üye
Tepki
45
@Hoodlum_Havoc
Merhaba ben de b7 var . Çok memnunum . A7 alacaktım ama b7 denk geldi ve iyi ki onu almışım. Katlanma kısmı daha kaliteli ve lastikler daha iyi . Birde gidon içeriye katlanıyor (iki teker arasında). Iki teker üzerinde rahatlıkla suruklenebiliniyor Kesinlikle tavsiye ederim , özellikle kırmızı rengini . Sağlıcakla kalın ...iyi bayramlar

Tepki
5
Bisiklet
Tern
@lercan2000

B7 öncelikli olarak araştıracağım o zaman herkese teşekkürler. Herkese iyi bayramlar =).

• Beğen
Tepkiler: lercan2000

Ahmed_Taha

Üye
Tepki
12
İsim
AHMED TAHA A.
@Ahmed_Taha
*SATILMIŞTIR İLGİLENEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

sedat')

Üye
Tepki
6
Merhaba arkadaşlar. 26 inçlik modellerden kimse bahsetmiş. Tern joe d24 ya da dahon ekspesso düşünüyorum. Tern joe d 24 sram s 250 aynakol kullanmis. İnternetten arattim dahon ile dişli kıyaslaması yapmak maksadıyla pek bişey bulamadım. Siz ne dersiniz öyle çok araziyle isim olmaz genelde asfalt şehir içi kullanım için dahon ekspesso mu Tern joe d24 mü?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: _HayvanSever_
Tepki
3
İsim
Ezgi Nil Y.
Bisiklet
Bisan
@sedat')
Ben de tern veya dahon 26 inç bir bisiklet düşünüyorum ama fiyatları çok yüksek geliyor. Yurtdışından mı getirsem diyorum. Tern eclipse serisi de hoşuma gidiyor, 24 inç.

sedat')

Üye
Tepki
6
Fiyatlar yüksek. Malum dolar euro.

srknsnyz

Serkan
Tepki
613
İsim
Serkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Merhaba,

Dun itibariyle D8 alarak araniza katildim, olmusken iyisi olsun dedik :)
İlk katlanir bisikletim bu, gercekten ok rahatlikmis, mtb var bir de bunun yaninda ve ona gore tüy gibi haliyle, biraz dolastim cok memnun kaldim, satan arkadasta cok temiz bakmis sagolsun, yaklasik bes ay garantisi kalmis durumda.. faturasiyla birlikte aldim.. iyilestirme konusunda veya dikkat etmem gereken hususlar konusunda tavsiyelerinizi beklerim

İyi gunler

*uzerinde scwhalbe zirhli lastik vardi ön-arka, yaninda pompa ve kaskini da verdi fiyata dahil olacak sekilde.. insallah ben kullanirken hayrini, satan arkadasta harcarken bereketini gorur..*

Dosyalar

sedat')

Üye
Tepki
6
Bende Tern joe p24 aldım sirkeciden. Yolda akıyor resmen. Katladım tramvaya bindim herkes bakıyor falan. İnsanların artık katlanir bisikletle tramvaya toplu taşımaya binen insanları aşmaları lazım. Bebek arabası kadar yer kaplamıyor. Adam sanki bunu niye soktun der gibi bi bana bakıyor bi bisiklete.

• Beğen

srknsnyz

Serkan
Tepki
613
İsim
Serkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
@sedat') hayirli olsun gule gule kullanin

Ben henuz kullanmadim toplu tasima ile ama bu yogun saatler olayini da anlamis degilim.. bir kisi binecekti de katlanir/normal bisiklet bindi diye disarida mi kaldi baska yolcu anlamadim yani nedir.. mantik bu mu? Sahibi seleye oturur koltuk gibi kullanir ne var bunda.. istanbulda her saat yogun zaten.. ayrica ucrette aliniyor yanlis bilmiyorsam, e para aliniyorsa bisiklet icin, o da bir yolcu sayilir o halde :)
Uzun uzun yazilir ama bir ise yaramaz sanirim..

İyi gunler

sedat')

Üye
Tepki
6
@srknsnyz
Teşekkür ederim. Sayın abim öncelikle zihniyet değişecek zihniyet. Tramvaya katlanir bisiklet soktum diye adam yicekmis gibi bakıyor. Bi dahada binmem.

• Beğen