Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tern katlanır bisiklet geri çağırma hakkında

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Uğur Tefci tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Tefci

Uğur Tefci taze yol bisikletli

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  2. Cevat_MD

Cevat_MD Bisikletkolik

Adı:
    Cevat Bayhan
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    @Uğur Tefci
    Mustafa Küçükali <mustafa.kucukali@kronbisiklet.com.tr> bu adresten geldi bana çağrı ve bisikletimin paslanan parçasını değiştireceklerini adresimi göndermemi yazdılar.
    Mailin altındaki bilgiler bunlar. İstersen sen de bir mail at veya telefon aç, direk malın sahibine sor. Yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Benim bu konudaki paylaşımımı da referans gösterebilirsin.

Address
    : Tepeören Mh. Istanbul Tuzla Org. San. Bölg. 7. Cad. No: 11 34959 Tuzla / İstanbul / Türkiye
    (Phone:+90 216 444 68 10
    (Phone: +90 533 144 90 79 ÊFax:+90 216 593 17 69*Email:mustafa.kucukali@kronbisiklet.com.tr
    Wweb:www.kronbisiklet.com.tr

Uğur Tefci bunu beğendi.
  3. malemsteen

malemsteen Aktif Üye

Adı:
    Mesut
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Valla üstad bildiğin geri çağırma yapmış adam. Aşağıdaki modeller için Kadro da seri numarası AI ile başlayan bisikletlerin kadrolarını değiştirecekmiş. Eğer bisikletiniz buna uyuyorsa ki uyuyor gibi duruyor. Verdiğiniz linkteki bilgileri doldurun dönüşleri bekleyin derim. Kadro seri numarası ve kare kodun fotoğrafını ekleyip yollayın.
    • Link D7i
    • Link D8
    • Link D24
    • Link P7i Coaster Brake
    • Link P7i V-Brake
    • Link P9
    • Link P24h
    • Link Uno

Uğur Tefci bunu beğendi.
  4. Ozan k.

Ozan k. Onursal Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Aı ile başlıyor ise o sayfadaki formu doldurup yollayın, eğer şasi değişimi gerekli ise yerel dağıtıcı haber edilecek deniyor.

Uğur Tefci bunu beğendi.
  5. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    En önemlisi "eğer AI ile başlıyorsa bisikleti kullanmayı bırakın" diyor. Onlardan cevap gelene kadar.

Uğur Tefci bunu beğendi.
  6. Antecurs

Antecurs the dark side is always with you

Adı:
    Halil TAŞ
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    "The recall is for select batches of bikes produced between August 2011 and April 2012. Models include:
    • Link D7i
    • Link D8
    • Link D24
    • Link P7i Coaster Brake
    • Link P7i V-Brake
    • Link P9
    • Link P24h
    • Link Uno"
    Bisikletiniz bu modellerden biriyse ve Ağustos 2011 ile Nisan 2012 tarihleri arasında üretilmiş ise

Sitesinde gösterdiği biçimde kadronun altındaki seri numarasını kontrol edin.

"If your Frame Number begins with “AI”, your bike MAY be part of the recall and you should follow the steps below."
    Eğer kadro numaranız AI ile başlıyor ise sizin bisikletinizde bu geri çağırma işlemine tabi OLABİLİR. Diğer adımları takip edin.
    "If your Frame Number does NOT begin with “AI”, then your bike is NOT part of this recall." AI ile başlamıyorsa geri çağırma sizin için geçerli değil. Yani sorun yok.

"If your Frame Number starts with “AI”, please STOP riding your bicycle and use the form below to submit the requested info, plus photos of your Service Tag Number and Frame Number. We will pass your information to your local distributor who will contact you with more information on whether or not your bicycle is affected. "

Eğer kadro numaranız AI ile başlıyorsa lütfen bisikletinizi kullanmayı BIRAKIN. Aşağıdaki formda istenen bilgileri, fotoğrafları, servis etiket ve kadro numarasını doldurun ve gönderin. Sizin bilgilerinizi lokal dağıtıcılarımıza göndereceğiz ve onlar sizinle irtibate geçiğ bisikletinizin etkilenip etkilenmediği ile ilgili olarak sizle bilgi alışverişinde bulunacaklar."

Kısacası istenen bilgileri doldurun, bisikleti kullanmayın. şartlar dahilinde olsa bile bisikletinizin geri çağrılmasına gerek olmayabilir ama bunu anlamak için lokal dağıtıcı sizinle görüşecek. Türkiye ana bayini biliyorsanız direk onlarla da irtibata geçebilirsiniz bence. Bir de bu geri çağırma sanki 2014 yılında yapılmış.

Cevat_MD ve Uğur Tefci bunu beğendi.
  7. KS
    Uğur Tefci

Uğur Tefci taze yol bisikletli

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    formu bir arkadas benim yerime doldurup yolladı.
    bisikletimin seri numarası uysa da, gelen cevapta bir sıkıntı olmadığı söylendi.
    yardımcı olan herkese teşekkürler

8. Cevat_MD

Cevat_MD Bisikletkolik

Adı:
    Cevat Bayhan
    Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Benim bisikletiminde seri nosu AI ile başlıyor. Formu doldurup yolladım, bekliyorum...