Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Terminator Salvation

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında paramedik34 tarafından paylaşıldı.

1. paramedik34

paramedik34 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Terminatör 4, Kurtuluş Filminden izlenimlerimi akratmak istedim.:D

O'cannor'un flmin ilk başlarında düşman uçağını helikopterle izlemek istemesi ve helikopterin düşme sahnesinin tamamının tek bir kamerayla çekilmiş olması müthişti.:eek:

Dev robattan mototerminatörlerin çıkması. Mototerminatörlerin çok zekice tasarlanmış ve iki teker sever biri olarak görselliği de güzeldi.:in:

O'cannor'ın bu mototerminatörleriden birini avlamak için Gun's N Roses'ın You Could Be Mine adlı parçasını çalması bu filmin serisini sıkı takip edenlere hoş bir sürpriz oldu.:003:

Filmede skynet merkezinin görüntüleri hayal kırıklığı yarattı bende. Anladım ki hiç bir film Matrix'deki makinaların merkezi gibi çekemeyecek bu konuyu.:confused:

Markus'un (insan-robot) Skynet merkezine gelip skynette senkronize olma çekimleri ve kameranın skynetin devrelerinde gezinme görüntüleri güzeldi.:)

Veee büyük sürpriz olarak Arnold Schwarzenegger amcamın O'cannor'ı öldürmek için birden ortaya çıkması. İşte bu çok güzeldi.:eek:

Filmin ana konusuna gelince: Kalbi olan robot olamaz.:p

BEYHAN, Bülent ÖZER ve zekixx bunu beğendi.
  2. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    Filmide seyrettim, oyununu da bitirdim. Oyunun biraz kısa kaçmasıyla beraber (1 günde bittide :D ) her ikisinden de büyük keyif aldım.

paramedik34 bunu beğendi.
  3. Mehmet Can

Mehmet Can Forum Bağımlısı

Seviye:
    Filmi izlemiş gibi oldum ya sağol borcumuz nekadar abi:D :D

4. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Oyunu hem çok kısa hem de grafik olarak yeterli zevki vermedi bana. Hep duvara siper alıp aynı tip robotlara arkalarından ateş ediyordun :000002158 "Gayet sıkıcıydı :bayrak: ". Bence çok saçma bir oyundu böylesine reklamı yapılan bir filme göre.. Ne yazıkki benden tam not alamadı ama senin hoşuna gittiyse ne mutlu :)

5. zekixx

zekixx Forum Bağımlısı

Adı:
    Zeki
    Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Tolga abi bu daha ilk bolum, skynet merkezini bu kadar kucuk dusunme. Sadece bir parcasi gosterildi bu filmde. Terminator lar yeni uretiliyor. Sonraki filmde cok daha iyi olacagina inaniyorum.

6. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    beni çok tatmin etmedi film. çok yüzeysel kaldı. Marcus rolünü iyi yaptı ama çok daha belalı bir karakter ek olarak eklenebilirdi aksiyona. Benzin istasyonunu parçalayan robot iyiydi keşke ona daha çok sahne ayrılsaydı. Skynet konusunda arkadaşlara katılıyorum,çok daha heybetli detaylara girilebilirdi. Star Wars'da bile onyıllar önce daha geniş alanlar yaratılmıştı. Ama devamı olacak belli.Daha iyilerini bekliyoruz.