Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Terleme ve kıyafet önerisi

Konu, 'Giyim' kısmında Kadir Özen tarafından paylaşıldı.

1. Kadir Özen

Kadir Özen Kıdemli Üye

Seviye:
    birçok kişi tayt ve forma önerecek biliyorum ancak şu anda onları kullanamam baştan söyliyeyim.
    sırılsıklam terleyen birisi değilim ancak herkes gibi güneş altında gidince tshirt ıslanıyor ve rüzgarlarda çok rahatsız ediyor. kafam için bandana almayı düşünüyorum ancak belim ve sırtım içinde güzel bi tshirt gerekli. önereceğiniz bir marka model varmı? clima cool dryfit fln duydum ancak bi konu açıp görüşlerinizi almak istedim.
    önereceğiniz ürünlerin ortalama fiyatlarınıda yazarsanız çok sevinirim. iyi günler.

dip soru:(sedona bisiklet eldivenleri nasıl yıkanır. pis kokmaya başladılarda....)

2. oğuz tüm

oğuz tüm Kıdemli Üye

Adı:
    Oğuz
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    önce eldivenler için konusıyım elinizde veya makinaya atıp yıkayabilirsiniz ben öyle yapıyorum makinada çamasırlarla arada kaynıyor kesinlikle clima cool tshirtleri tavsiye ederim istanbulda otursaydınız decathlon da en uygunu 5 tl. den başlayıp 40+50 devam ediyor fakat eskişehirde nasıl bulabilirsiniz bir fikrim yok

3. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    kadir en kısa zamanda forma almanı tavsiye ederim.40-50 tl ye güzel formalar bulabilirsin.vücudunu sarsın,yoksa terlersin.

4. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Adidas'ın Clima Cool T-Shirtleri var ben sadece bisiklet üzerinde değil gündelik olarak da giyiyorum. Ama tabi vücudu sarması açısından bisiklet forması en güzeli.

5. Goflet

Goflet Onursal Üye

Seviye:
    nike dri-fit işinizi görür...ancak en güzeli forma

6. Kadir Özen

Kadir Özen Kıdemli Üye

Seviye:
    herkese cevapları için teşekkür ediyorum. onurcum forma ve tayt en iyisi biliyorum ancak şu anda kendimi onlara yakıştıramadım. belki biraz daha profesyonelleşince. en iyi çözüm addidas climacool yada nike dri fit. eskişehirde dolaşıcam bakalım. birde bu clima coollar flnda forma gibi tene temas etmelimi yoksa bol bol mu olmalı?

7. fletcher

fletcher Bisikletkolik

Seviye:
    nekadar sararsa,okadar iyi diyebilrm...

8. orkun tulu

orkun tulu Forum Demirbaşı

Seviye:
    taytı şort içinede giyebilirsiniz hatta böyle kullanım için kısa taytlar ve taytlı şortlar var ben bu şekilde kullanıyorum çok rahat

9. Furkan Yavuz

Furkan Yavuz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    formadan sonra saran bi climacool tercihimdir. organik malzeme oluşu çok önemli. siyah dahi olsa güneş altında fazla yakmaz. eldivebleri makinede soğuk ayarda yıkamanızda bir mahsur yok. eskişehirde bulamazsanız istanbul "decathlon" dan alım ve kargo için biriyle irtibat kurup yardım isteyebilirsiniz bence

10. musa yıldırım

musa yıldırım Üye

Seviye:
    teri kolay uzaklaştıran ürünler var fakat bu ürünler genellikle sentetik ürünler ama çok işe yaradığını biliyorum.biraz markalı ve kaliteli ürün seçilmesinden yanayım bu tür ürünleri artık pazarlardada görmeye başladım .mutlaka farkı vardır bunların boyasından,sentetik hammaddesine kadar

11. Kadir Özen

Kadir Özen Kıdemli Üye

Seviye:
    konu aktifleşmişken yazayım. tayt forma aldım. sorun benim açımdan çözüldü.