Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Terleme sorunu!

Konu, 'Giyim' kısmında kdralan tarafından paylaşıldı.

1. kdralan

kdralan Yeni Üye

Seviye:
    Yazın bisiklete sırf terleme yüzünden binmek istemiyordum. Çünkü bu yüzden tam 1 buçuk ay aralıksız hastaydım. Kışın da aynı sorunla karşıkarşıyayım. Bisikletten indiğim anda terliyorum. Bazen sıcak bi ortama girmem gerekiyor. Buna karşılık hem yaz için hem de kış için ne tür şeyler giymemi tavsiye edersiniz? Yazları terleme, kışları üşüme ve terleme sorunlarını nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız hem beni hem de benim durumumda olanları sevindirirsiniz.
    Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

2. ömer korkmaz

ömer korkmaz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bisiklete, yapacağınız etkinliğe ve hava durumuna uygun kıyafetler giyiyormusunuz peki?

3. kdralan

kdralan Yeni Üye

Seviye:
    Benim sorum da bu zaten. Hangi hava şartlarında ne tür kıyafetler giymem gerekiyor.

4. uygar çamlıbel

uygar çamlıbel Üye

Seviye:
    kdralan bunu beğendi.
  5. TayyipKARALİ

TayyipKARALİ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Benimki sorduhunuz soruya cevap değil ama ben çok aşiri terliyorum oturduhum yerde terliyorum odada gayet ilik üstümdede inçe ama hemen terliyom bisiklet kulanırken aynı tempoda pedal cevirisem öle fazla bi terleme olmuyo ama arada bir otobüs vs gibi şeyler gecmeye çalişirken terliyorum kendimi zorluyomu normal ama yane öle terleme değil bende 1 litre ter çikiyodur beki daha fazla saten kiloda alamıyorum sabit 55 kg benim yedihim normal biri yese benım iki katim olur çok hizli yemek yiyorum çok kolay açıkıyorum .
    Kiyafet sorun varmiş abi ben hava soguk ve rüzgarli olduhunda hava gecirmeyen dişi plastik ama içide benimkini kaz tühü var ama ila kaz tühü olacak değil onu gibi şeylerde olur terlersiniz ama hasta olmaz siniz rüzgar gecirmeyen bişey giyerseniz sorun olmaz .

Yazinda rüzgarsiz havalarda ben hep ince şeyler giyiyodum gömlek altina ince pamuklü şeyler filan rüzgar varsa üstüme yelek giyiyodum altım da ben genelikle baldirima kadar kapatan şeyler giyi yodum .
    -saten en son öle yaptıhımda bostancı sahilinde üşütüm altan gelen rüzgar sebebi ile xD Ama 1 kere oldu xD Taşada oturdum ondan bence.
    Azda olsa yardımıM dokundu ise ne mutlu bana xD

Yazim yanlişi varsa affola :(

kdralan bunu beğendi.
  6. kdralan

kdralan Yeni Üye

Seviye: