Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tercİhte Yardima İhtİyacim Var, LÜtfen

Konu, 'Whistle' kısmında Can Erdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bisiklet hakkında yeni yeni bişeyler öğrenmeye başlıyorum ve elimdeki para nakit 600 ile 700 arasında bişey. Acaba Whistle Miwok serisinden mi bişeyler almalıyım veya trek 3500 (sirkecide 650-700lr'ya bırakıyolar nakit) veya Scott aspect60? tabi bunlar dışında tavsiyeler de olur ama şu an bu üçü arasında kaldım.vereceğim paraya göre en iyisi nedir? Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürlerimi borç bilirim.:)

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. cahitt

cahitt Üye

Seviye:
    kullanım amacınızı yazarsanız daha sağlıklı cevaplar alabilirsiniz.
    ama şehiriçinde ve turda kullanıp araziye girmicem diyorsanız bence Sedona 321 alın. şehiriçinde mtb gereksiz, almayı düşündüğünüz mtb lerdeki maşa da en alt seviye, hem yetersiz performanslı hem boşa ağırlık.

3. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Doğru söylüyosunuz. Şehir içinde kullanmayı düşünüyorum açıkçası kafam da biraz karıştı. Scott'un Aspect 60'ına karar kıldım bir yerde kampanyaya girmiş, 660tl. Vazgeçme şansım var ama sanki giriş için en ideali scott duruyor. Tabi tam emin değilim.

4. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Ayrıca belirtmeyi unuttum yazları dağda bayırda kullanmayı düşünüyorum.

5. Onur Yalnız

Onur Yalnız Yeni Üye

Seviye:
    Söylediğiniz scott ve trek modelleri, whistle 1052v ye göre daha kötü donanımlı bisikletler. ama whistle o bisikletlere göre biraz daha ağır. Whistle size hem gözünüzü alamıyacağınız bir güzellik ve bahsettiğiniz bisikletlere nazaran daha iyi parçalar sunuyor. Dezavantajı ise ağırlık. Kararı siz verin

6. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim onur kardeşim. Söylediklerin aklımın bir ucunda olacak ve buna göre bir tercihte bulunacağım artık. Gerçekten yeni başlayan birisi için tercih vermek epey zor oluyor, bir oraya bir buraya. Bir şekilde başladıktan sonra(scott aspect veya whistle) hem alınan hazzın kalitesini hem de eldeki bisikletin kalitesini artırırız inşallah.

7. oguzhanzed

oguzhanzed Kıdemli Üye

Seviye:
    geçtiğimiz çarşamba whistle miwok 1052V aldım ve çok memnunum.bisikletin ağırlığı 14,30 kg. bence başlangıç için fazla değil.ilerde bisiklete iyice bağlandığında maşa,gidon,lastik gibi ekipmanları dağiştirerek ağırlığı düşürebilirsin.son olarak madem nakit alacaksın forum aracılığıyla çok daha hafif ve iyi bir bisikleti 2.el olarak alabilirsin.sevgiyle kal