Tercih Listeleriniz

VolkanÖzcan

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sevgili arkadaşlar, bu günlerde ösys ile ilgili tercih listelerimizi veriyoruz.

Benim gibi bu yıl girecek olanlar listelerini yazabilirse, hem fikir alıs verisi yapmıs olur, hem de nelere ilgiliyiz goruruz :)

Netekim, Mf4 15bin, Mf1 14bin ile;

1. İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği (İngilizce)
2. İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak Mühendisliği
3. İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği
4. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
5. İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği
6. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
7. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İngilizce)
8. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
9. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
10. İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
11. İstanbul Teknik Üniversitesi Kontrol Mühendisliği (İngilizce)
12. Boğaziçi Üniversitesi Matematik
13. İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği (İngilizce)
14. İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği
15. Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği
16. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği (İngilizce)
17. İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği
18. Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği
19. Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği (Burslu)
20. İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği (İngilizce)
21. Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği (Burslu)
22. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği
23. Bahçeşehir Üniversitesi Elektik-Elektronik Mühendisliği (Burslu)
24. Bahçeşehir Üniversitesi Yazılım Mühendisliği (Burslu)

Scudo

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Allah bizlere de nasip eder bu sene inşallah sınava girmeyi. Maşallah puanınız iyi galiba tebrikler. İnşallah istediğiniz bölüme girersiniz.

Mustafa Tufan

Daimi Üye
Tepki
223
Y-YGS1 alaniçi 81338.
Y-YGS1 ek puanlı 215.
Y-MF4 alaniçi 99970.
Y-MF4 alandışı 102386.

01. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
02. DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
03. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
04. ERCİYES ÜNİVERSİTESİ (KAYSERİ)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
05. DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
06. NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Çorlu Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
07. TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
08. KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
09. KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (İÖ)
10. FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Mühendislik Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İÖ)
11. SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Teknoloji Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği
12. FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Teknoloji Fakültesi/Yazılım Mühendisliği
13. FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Teknoloji Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (İÖ)
14. SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Teknoloji Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (M.T.O.K.)
15. FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Teknoloji Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (M.T.O.K.)
16. FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Teknoloji Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (İÖ) (M.T.O.K.)
17. BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
18. ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
19. EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
20. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Buca Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
21. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
22. ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
23. ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
24. SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
25. BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Necatibey Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
26. ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
27. KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)/Fatih Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
28. MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği
29. SAKARYA ÜNİVERSİTESİ/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (İÖ)
30. FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)/Eğitim Fakültesi/Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği (İÖ)

Sonuç olarak meslek lisesi candır canandır. :D

M.Burcu Cebesoy

Forum Bağımlısı
Tepki
341
@VolkanÖzcan

merhaba , tercihlerini inceledim çok güzel bölümler yazmışsın , umarım istediğin olur , havacılığa ve uçaklara ayrı bir ilgi duyuyorsun sanırım , ben olsaydım şunun yerine şunu koyardım falan demiyorum , dilediğin gibi yap :)

bu arada itü'de elektronik mühendisliğinde , boğaziçi'nde bilgisayar mühendisliğinde , yıldız teknik'de bilgisayar mühendisliğinde okuyan kuzenlerim var ... 3 üniyi de dolaştım , bence boğaziçi'nin ayrı bir havası var , belirtmek isterim ...

• Beğen
Tepkiler: VolkanÖzcan