TENY RIM DAĞ BİSİKLETİ KOLAN JANT hakkında yardım !!!

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Mehmet Aktaş

Bence wh-m505 yerine o Ferhat Abi'nin verdiği linktekini alın. ;) Wh-m505'ler v-fren de uyumlu. Disk kullanan birisi için gereksiz ve tipsiz durar, aslında o kadar çok tipsiz durmaz ama yinede kötü gözükür. Ben uygun fiyatlı diye kapıyorum hemen. :D

Mehmet Aktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
72
Benim almaya karar verdiğim (Shimano 2010 WHM-MT 15 Jant Seti) (link) linkteki jant seti. sadece disk uyumlu ve oldukça güzel görünüyorlar. Göbekleri anlayamadım model olarak... ;)

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.463
Bisiklet
Bisan
@Mehmet Aktaş

Göbekleri deore dan yukarı eski lx veya slx anlamına geliyor. merak etme o fiyata alacağın en güzel jant seti. illa oradan alma araştır belki daha hesaplı bulabılırsın kış indirimleri başladı çünkü.Ben ılk gözüme çarptı o yuzden yazdım.

Mehmet Aktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
72
@ferhat köse

Tabi araştırıp öyle alirim zaten. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum:)

Tepki
7
bende bu jantlardan düşünüyorum ağırlığı mühim değil ancak telefonla sordum 9lu ruble takmaya uygun değilmiş bu jantlar.doğrumu acaba?

Ozan Akçay

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@soner soydaş

9 lu ruble uyumlu modelleri var, 9 lu rubleyle toplanmış eski bisikletim:

(link)

Ben aldığım zaman Delta'ya sormuştum 9 lu ruble takmaya uygun ellerinde vardı.Ama 7-8 vites uyumlu modeller de gözüküyor Teny nin kendi sitesinde.Ben hala Delta'dakilerin 9 lu sistem uyumlu olduğunu düşünüyorum, bence bir daha arayıp sorun iyice.

Alperen ERTEN

Forum Bağımlısı
Tepki
255
Bisiklet
Geotech
bu teny rimleri fethiyede kullananlar var ancak hem bisikletlerini berbat etmişler 1500 liralik bisikletler hemde bisikletin her tarafından ayrı ses geliyor belki janttan da geliyordur :)