Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Temmuzda Karadeniz'deyiz.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında ateze tarafından paylaşıldı.

1. ateze

ateze Misafir

Selamlar arkadaşlar, Nikolay kardeşimle beraber yapmayı planladıgımız karadenız turuna ıkı kısının daha katılımıyla dort kısılık bır grup olduk.Turu Temmuz ayı sonlarında yapmayı dusunuyoruz (tabı herkesın en uygun oldugu zamanı sonra belırleyecegız) Gunluk 50-100 km arası yol katedebılecek, bır haftalık bır turda ben de yer almak ısterım dıyenler ırtıbata gecerse sevınırım.
    İlginiz için tesekkurler.

Şimdilik katılımcılar; Hızlı(Nikolay), Hakan Yazman, Reis (Murat),Ateze(Z.Ateş)

NOT:Tur guzergahı benım kafamda hazır, kamp yerlerı ...vs.. fakat ortak kararlar onemlı oldugu ıcın sımdı bunu yazmayı yersız buluyorum, hep beraber kararlastıralım, zevklı bır tur olsun.

:in:

2. SoldieR52

SoldieR52 Forum Demirbaşı

Seviye:
    Tura katılacaklara bol şans... Elimizden geldiği kadar yardım ederiz

3. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    hey gidi karadenizzz heyy :winkenlux
    hep formdaki resimler üzerinden takip ettim,özenerek baktım :eek: bu güzel cennet mekana,ama şimdi ise oralara gitmek için hazırlık aşamalarına başladım bile :in:
    zevkli bir ortamda birlikte pedal basmak isteyen tüm dostlarımızı yanımızda görmek isteriz

Hakan Yazman ve SoldieR52 bunu beğendi.
  4. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Evet arkadaşlar 20.07.08 XCO Türkiye Şampiyonası İstanbul yarışından sonra serbestim muhtemelen 25 temmuz gibi yola koyulabiliriz... Çok güzel bir tur olacak eminim ben de uzun süredir böyle bir tur yapmamıştım, çok güzel yerler gezeceğimize ve çok eğlenceğimize eminim...

SoldieR52 bunu beğendi.
  5. ateze

ateze Misafir

Bana 1 Temmuz - 1 Eylül arası ne zaman olursa uyar, herkesın uygun oldugu ortak bır zaman belırlenır ;) katılımcılar tam kesınlesınce malzemeler konusunda da paylasımı yapalım, mutfak olayı ne olacak mesela bunları konusalım... falan filan işte :)

Hakan Yazman ve SoldieR52 bunu beğendi.
  6. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    hakan ağbi ;
    polonezköyde beraber yarışacağız ;)
    mutfak olayına :eek: gelince :boese153: ben karışmam bayan işi :D boş yeremi götürüyoruz bacım seni :in:
    hele bir tam olarak tarih ve katılımcı listesi belirlensin ortak malzeme paylaşımı yapılır,zaten tur boyunca her yerde alış veriş imkanımız olacak gibi gözükmektedir.

ZekiAlper, Hakan Yazman ve SoldieR52 bunu beğendi.
  7. mzkaraaslan

mzkaraaslan Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu tür pozisyonlarda ne kadar bütce ayırmak gerekiyor biraz bilinclenim gelebilirim.İzninizle yaniii .;) En önce aile varda . onu ayarlaya bilirim belki. once bilinclenim. :D

8. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Evet güzel olacak yarış, tura da fit olarak çıkarız o sayede , Türkiye şampiyonası olacağı için en yüksek seviyemde olacağım, turda rahat ederim dinlenmiş olurum:)

9. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Çekirdek kadro oldukça sağlam görünüyor :)
    Evet diğer katılımcıları da bu güzel Karadeniz turunu paylaşmak için bekliyoruz...

10. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Acaba bu gezide yaş sınırlaması var mı yoksa her yaştan katılan bisikletsever arkadaşlar olabilir mi ? Bilgilendirirseniz sevinirim :)

11. aykut52

aykut52 Forum Demirbaşı

Seviye:
    orduya gelirseniz agirlamaktan mutluluk duyarim

12. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Doğal olarak 18 yaşın altındakilerin gelmesi pek uygun olmaz, öncelikle böyle bir tur yıpratacaktır genç bir bünyeyi o yüzden uygun olmaz kanımca, ayrıca gelseler bile 18 yaşından ufak oldukları için onların sorumluluğunu alacak velileri gerekir yanlarında, kısaca 18 yaş altı kanımca uygun olmaz, sağlıkları açısından da (örneğin yarışlarda uzun maratonlara 18 yaş altı kabul edilmiyor ama kısa yarışlara kabul ediliyor).

Reşit olupda böyle bir tura katılacak kendine güvenen herkes gelebilir elbette. Ben de solo olarak bir kaç büyük tur yaptım eskiden, yol şartları oldukça yorucu genelde, güneş, hava şartları, tırmanma şeritleri kamp yükü ile yüklü bir bisikletle oldukça yıpratıcı olabilir alışık olmayanlar için, ama öte yandan günden güne vücut uyum sağlıyor ve ilerleyen günlerde çok sorun yaşamıyorsunuz.

mzkaraaslan ve Koray Karaman bunu beğendi.
  13. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Valla benim ünlü kamp yemeğim tel şehriye makarnasıdır :) , kolayca pişer kolayca yenir, ocaktan tasarruf sağlar falan, alışveriş durumuna göre sosisli sucuklu tonlu vs garnitürlü olabiliyor, bir yiyen bir de yemeyen pişman :D:D:D Tarifini de kolay kolay kimse tutturamaz ;) Dağcılık yaptığım zamanlarda çok beğenilirdi sonra partnerim benden öğrenip başkalarıyla gittiği bir kampta yapmış, tutturamamış kıvamını, "sosisleriyle beraber döktük abi" demişlerdi :D:D

14. çağdaş

çağdaş Kıdemli Üye

Seviye:
    Şimdiden Karadeniz turuna katılacak olan tüm forumculara güzel bir tur dileğiyle kazasız belasız sürüşler dilerim.Umarım süper geçer.:in:

Hakan Yazman bunu beğendi.
  15. mzkaraaslan

mzkaraaslan Kıdemli Üye

Seviye:
  16. ateze

ateze Misafir

Süpeerr :D

mzkaraaslan bunu beğendi.
  17. Tuncer Bayık

Tuncer Bayık Kıdemli Üye

Seviye:
    Biz de burda 7 kişilik bir çekirdek ekibiz.(5 üniv, 2 çalışan).Karabük'ten geçerseniz sizlerle tanışmak isteriz. Elimizden geldiği kadar da yardım ederiz.
    Ayrıca afişi çok beğendim.Çok güzel olmuş.Profesyonellik bu işte.

18. ateze

ateze Misafir

Aslında Karabük'ten baslayıp Safranbolu-Amasra yapmak ve sahilden devam etmek ıstıyorduk ama o zaman Artvin'e dek yol oldukca uzayacak, belkı bır grup (benım gıbı zaman sorunu olmayan) bır hafta oncesınden baslayıp Samsun'da dıger elemanlarla bulusarak devam edebılır :D Artık onları tam lıste bellı olunca kesınlestırırız.
    Karabük'e gecen yıllarda cok gelmıstım, hatta bır kac gun kaldım öğretmenevinde,Safranbolu'dan Amasra'ya da gıtmıstım, guzel yerler :)

19. nuhcan

nuhcan Onursal Üye

Adı:
    nuh can
    Seviye:
    Şu işin zamanı belli olursa iyi olur. İşten ona göre izin alabiliriz...

Ben de ne zamandır MSD_57 (mehmet'i) sıkıştırıyordum böyle bir tur için, katılmak isterim açıkçası...

Ancak günde 50-100 km'yi kaç gün boyunca çıkartırım bilmiyorum... Geçen mehmet ile bir Kartepe yolculuğumuz olmuştu, 22 km ortalama ile 150 km yol yaptık. (07:00'dan 15:00'a kadar) ancak bu kaç gün üst üste olur bilemiyorum.

Bu işin dinlenme payı yok mu? Kaç gün boyunca bu tempoda gitmeyi düşünüyorsunuz?

Sonra ayak bağı olmayayım kimseye...

20. latif kavak

latif kavak Forum Demirbaşı

Seviye:
    valla super bır tur olcak gıbı sııznkı.bizde bundan 2 ay oncesınde kara verdık ben ve yılmaz ( LATİF KAVAK& YILMAZ KANAT) bu yaz 10 gunluk bır ordu gezımız olcak.amacımız ordu merkezde kalmak degıl ordunun koyunde ormanlık guzel bır yerde bısıklet surmek.bızımkı tur değil sadece kamp kurup veya 10 gunluk bır yer kıralayıp sabah erkenden kalkıp bır dh veya fr iniş vs. gıbı bişeyler yapmak ve orada guzel parkurlar cıkarıp gezmek olcak...sanırım bızımkıde ck eglencelı olcak.sabırsızlıkla yıllık izin tarıhını bekliyorum:)