Temmuz Programı (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@ers

Yaşşaaa Ersencim:) takılallımm daa tekne senin mii abi;) gölgee de durr,denize atla,çapayıı attt,soğuk meşruuubat,şezlongg,halatıı çeeek...neee güseeeel beaaa:p lay layyyy loooooom:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: Ferdi ONAT
Scudo

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
Heyy!!
ben de bilgisayar başında vakit geçirmekten sıkıldım!!
HEP bisiklet sürmeye RED KIT gibi olmaya ben de varım :D
yeter ki yer ve zaman söyleyin!!:River-102
iki aydır forumdayım şu gezilere daha bir kez bile katılamadım :brutal324 :000002158 :unsure:

• Beğen
Tepkiler: sports-man

ers

Daimi Üye
Tepki
287
@sports-man

Mert varya çatlaksın haa. tekne benim olsa trek 4 serisine değil 8 e binerdim. nerdee...
Durum şöyle: katılım sayısına göre ben tekne ayarlayabilirim. en son 10metre bir tekneye 300ytl 10 kişi bindik. aynı tekne bisikletler gazozlar:D ve bizlerle 20 kişi alıyor. boğaza girene kadar denize hopladık durduk. girdikten sonra kıyıdan kıyıdan manzaranın güzelliğiyle boğazı gezdik. sonrada hoop indik.
teklif var israr yok :D

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@ers

Seniii gidii çatlaaak seniiii:p hıııımmm:rolleyes: kişi başı 10 ytl meşrubatlarr dahil dimiii Ersen + 10 bisiklet;) değerlendirmeliii beaaa:) hooop bindik....hoooooop durduuk...denizeeee cuuupppppppppp...hoooop indiik yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D

ers

Daimi Üye
Tepki
287
@sports-man

iyice makaraya aldın.
bak aklıma ne geldi. sen organize et. tekneciyi ben kafalıyim.Ayrıca 20 kişi olunca 15 ytl oluyor. 30 a da 10ytl. tekne ile dönelim. ne dersin?

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@ers

Dostuum hafta sonu İstanbul'da olsaaam:( yaparıım organize beaaa;) kafa gözzzz yaparısss 1 şheylerrrr:D ne diiieemeem abi:rolleyes:

Ama şunu deriiim:) tekneniiiin üstüüü kapalııı olsuuun:D isteyen gölgede,isteyen güneş dee kalsıııın beaaa:04: :winkenlux

ers

Daimi Üye
Tepki
287
@sports-man

tamam yaz sonuna kadar biz başımızın çaresine bakıyoruz. arada senin akşam gezilerinde buluşuyoruz. bizde gelen arkadaşlarla üstü yarı açık, yarı kapalı tekne turuna pedallıyoruz. :D

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Bekleeee Cuma Akşamı.....Keyfi geliiooom beaaa;) dondurrrmaaa lüüppppppppppppp:D yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:cheer: