Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Temiz mamut adventurers tur römorku disk fren uyumlu heybe sistemi ile takaslı

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Hurkan Kartal tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Hurkan Kartal

Hurkan Kartal Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,
    Yaklaşık 4 ay önce aldığım ve severek kullandığım Mamut Adventurers model bisiklet römorkumu yeni taşındığımız evde ciddi yer sıkıntısı olması sebebiyle heybe sistemi ile takas etmek istiyorum.
    Römorku 420 TL ye aldım ve oldukça memnun kaldım. Bisikletinizin üzerindeki quick release milini römork a uygun olanla değiştirip kullanıma hazır hale getiriyorsunuz. Bisiketinize takıp çıkarmanız 20 saniyeden fazla sürmüyor. Aslında bu sebepten almıştım, bisikletimi turlar dışında da çok kullandığımdan bagaj demirleri ile dolaşmak istemiyordum. Fakat yeni evde römorku koyacak yer çok sıkıntı oldu :(
    Bİsikletim 28 jant disk frenli sedona 345. Bu bisiklete uygun olacak ön+arka bagaj-heybe sistemi ile takas düşünüyorum. Römorkumun faturası mevcuttur, kullanıma bağlı kozmetik yıpranmalar var. Mesela bazı yerlerinde çizikler mevcut, üzerindeki mamut resmi biraz silindi, bayrak çubuğunun boyasında atmalar var. Bir de römorku merdivenlerden çıkarırken plastik çamurluğu kırıldı. Yaz ayında olduğumdan tamir etme gereği görmedim ama onu da yapıştırıp tamir edeceğim.
    Onun haricinde mekanik olarak hiçbir sorunu yoktur göreceksiniz. Jant göbekğinin bakımını 2 hafta önce yaptım. Çok üzülerek böyle bir karar veriyorum çünkü römork elim ayağım olmuştu. Evcil hayvanları kafeslerine koyup römorka yükleyip veterinere götürebiliyordum mesela. Ya da yüklü pazar alışverişlerinde çok rahatlık sağlıyordu. Kamplara giderken dünyaları sığdırıyordum.
    İşte size benim römorkumun bazı fotoğrafları :) Mantıklı her türlü takası konuşmak isterim. Saygılarımla

2. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Ihtiyaciniz olan malzemeleri ozelden yazarsaniz takas icin konusalim.

3. Aybars Öge Sürücü

Aybars Öge Sürücü Onursal Üye

Seviye:
    Hurkan Bey romork satildi mi acaba?

4. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    römork satıldı mı acaba? satılmadıysa talibim ben

5. Volkan Aykul

Volkan Aykul Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Römork için ne kadar ücret istiyorsunuz?

6. kostaneyup

kostaneyup Yeni Üye

Adı:
    Eyup Fazli
    Bisiklet:
    Giant
    Guncel midir?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.