Telefonunuzu ve GPS cihazınızı yanınıza almayı unuttuğunuz bir turdan zevk alır mıydınız?

Tek başınıza, telefonsuz ve GPS cihazsız çıktığınız bir antrenmandan keyif alır mısınız?

• Evet, alırım

• Hayır, almam

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.

Osman Yener

Forum Demirbaşı
Tepki
643
Bisiklet
Scott
Motivasyon devamı için bencede strava çok önemli. Yoksa benim gibi akşam 10'dan sonra yanlız çıkan biri için kendi dereceleri ile rekabet olmadığında işin bir heycanı kalmıyor.

Scudo

TontonCocuk

Daimi Üye
Tepki
959
İsim
murat
Bisiklet
Bisan
Eğer katlanır bisiklet ile çıkıyorsam hiç kasmıyorum mağazaları izliyorum insanlara bakıyorum hatta bazen kaldırımdan gidiyorum. Eğer yol bisikleti ile çıktıysam zaten smacım performans. Okadar güç harcayıp neler başarabildiğimiz görmek isterim. He o yok bu yok zevk alırmıyim. Tabi alırım. Genelde aynı yollarda geziyorum. Saatime bakarım. Sürüşüm bitince yine saatime bakarım hesaplarım ortalama hızımı stravadan. Ego mu bu. Bence degil. Stravadan beni takip eden olduğunu sanmıyorum. Beğenip gecen 4 kişi var. 20 km ortalama hızla giderken trafiksiz ortamda 30 lara çıkabilmek beni Mutlu ediyor ve bunu takip bu sekile oluyor. Sosyal medya falan pek önemsemem. Zaten durup yolda insanlar bakarken foto çekmekten utanıyorum.