Telefonu nerede taşımalı?

Muhlis G.

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Scott
Çok fazla engebeli yol değilse forma cebinde ttaşımak en iyisi oradan kolay kolay düşmüyor en azından benim hiç düşmedi

Scudo

Adven2riders

Ride your destiny.
Tepki
110
İsim
Yasin K
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Hangi bisiklet türü kullanırsanız kullanın kadro üstü çantanız varsa telefon taşımak ve kontrol edebilmek en iyisi bence.
Ancak bunun için çantanızın reflektörlü,su geçirmez ve dokunmatik özelliğe sahip olması da çok önemli.

ilberto

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
İLBER
Bisiklet
Canyon
Niteize handle band tavsiye ederim. Kadro üzerinde çanta taşımanıza gerek kalmadan telefonunuzu yada kameranızı istediğiniz yere bağlayabilirsiniz.

(link)

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
914
Bisiklet
Focus
En mantıklı çözüm - en azından yol bisikleti için - forma cebi bence de. Temmuz dan beri bende birazcık büyük bir telefon kullanıyorum (LG g4) şu ana kadar forma cebinde hiç sıkıntı olmadı. Bisiklet üzerindeki çözümler bence pek estetik değil.

• Beğen
Tepkiler: Berke ve BilalBeki

Holiganguc

Daimi Üye
Tepki
204
İsim
İlker Ü.
Bisiklet
Carraro
Ben yol bisikletinde gidon üzerinde kullanıyorum. Bisiklet sürüş uygulaması ile zaman mesafe yakl. Hız ve harita takibi çok iyi oluyor. Gövde üzerinde kullandığım zamanlarda başımı telefonu görmek için öne eğmem gerekiyordu ve bu sürüş güvenliği içinde iyi olmuyordu. Tavsiyem gidon üzeri su geçirmez, dokunmatik ve sağlam takılan ürünler...

Türko

Sunroofa değil gökyüzüne inananlar
Tepki
3.204
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çift tıklama ile uyanan telefonlarda sorun oluyor. Dokunmatikte sıkıntı olmazken cift tik yapınca cihaz uyanmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Türka¥

asirakgul

Üye
Tepki
95
Bisiklet
Carraro
Ben bel çantası kullanıyorum. Çantayı da belimin üzerine çeviriyorum. Gidona uzanırken göbeğim sıkışmamış oluyor. Anahtarlarım, Telefonum, Lastik Tamir kitim bel çantasında rahatlıkla işimi görüyor.

48 Vites

Üye
Tepki
53
İsim
48 Vites
Bisiklet
Salcano
Böyle bir video izledim.Araziye girmelerine rağmen hiçbir sıkıntı olmamıştı telefona görmenizi isterim sizinde

Atahan Eker

Daimi Üye
Tepki
461
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kol bandını öneririm. İhtiyaç halinde telefona rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Kol bandını düşünmezseniz bu ürün işinizi görebilir.

(link)

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Sırt cebi derin ve ağız kısmında ki lastikleri sıkıysa hiçbir sorun olmaz sırtta gider..

• Beğen
Tepkiler: secret

cezmi özdemir

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Merida
Taytin sirtieki cete tasyorum formanin sirt cebinden daha gvenli

Ozan k.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.738
Bisiklet
KTM
Kuzenim nokia'da finlandiyada calisiyor.
Gorevi 20 yildir ayni, telefon anteni ve baz istasyon gelistirmek.

Ben bu telefon tasima mevzusunu sordum cunku ceketimin mendil cebinde tasiyorum o da bana bunlarin gereksiz kaygilar oldugunu, yayilan radyasyonun cok cok az oldugunu soyledi.

Asıl sikintinin wireless oldugunu , evde wireless modem varsa gece falan kapatmami modemi de evin en uzagina koymami soyledi. Wireless radyasyon degeleri telefonun bir kaç katiymis.

Ozellikle evde bebek vs varsa ayni odaya koymamamizi soyledi.

Bunu soyleyen kişi kullandigimiz 4g vs gibi sistemleri bizzat ar ge ile gelistiren bastan yaratan elit bir mühendis. Dolayisi ile 3 sene kablolu modem kullandim ama son 2 senedir maalesef Wireless kullaniyorum. En azindan evin en uzak köşesine koydum kendimi avutuyorum.

Taner35

Üye
Tepki
46
İsim
Taner
Bisiklet
Salcano
@tahirrcann bende bu tip bişey kullanıyorum (link) arazide defalarca test etmiş olarak tavsiye ederim hiçbir problem yaratmıyor .

h.erarslan86

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Mosso
İşe giderken kullandığım için bisikleti genelde kumaş ya da keten pantolon oluyor. Onların cepleri de yandan girişli bir şey koyunca düşme tehlikesi olabiliyor. Şuan normal el çantası kullanıyorum omuza asmalı. Ama öncelikli hedefim kadro üzeri cep telefonu koyma kısmı olan heybe tarzı bir şey. Ama sürekli anlık hız vs gibi bilgilere bakılacaksa gidon üzerine takılan "tutucular" daha kullanışlı olur.

honeybadger

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
(link)

Bu ürünü kullanıyorum oldukça memnunum

• Beğen
Tepkiler: bua

h.erarslan86

Aktif Üye
Tepki
75
Bisiklet
Mosso
@honeybadger

Ürüne baktım sağlam bir tutucu gibi ama benim telefonum gibi sanal tuşları olan telefonlar için uygun olmayabilir tutma mekanizması ekrandan yer kapladığından.

Taner35

Üye
Tepki
46
İsim
Taner
Bisiklet
Salcano
@honeybadger
bu güzelmiş çok sarsıntıda tutuşda bir prolem varmı ? arazide kullanmayı planlıyorumda

honeybadger

Daimi Üye
Tepki
176
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Sedona
@Taner35 Şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım sarsılma yok denecek kadar az. Düşme ihtimali hiç olmadı çok sağlam

@h.erarslan86 telefonunuz nedir bilmiyorum ama ben lgg2 kullanıyorum sıkıntı olmadı hiç

Tepki
7
İsim
Yağızcan Çınar
Bisiklet
Mosso
Eskiden forma cebinde tașıyordum fakat sırt çantası kullandığım için terliyorum.Bu yüzden de telefonda ıslanma oluyor.Şimdi telefonumu kadro çantasında tașıyorum.Hiçbir sıkıntı yaşamadım diyebilirim