Telefon seçimi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@M.Burak KARADAĞ

Sadece onu biliyorum Sony kullandığı için, başka birisini bilmiyorum. :)

Kolay kolay bozulmuyorlar, tabi bozmadığın sürece. :D 3 yıldır Sony bağımlısıyım, 15-20 tane telefonunu kullanmışımdır :D , hiç birinden memnun kalmadığım çıkmadı. :) Sadece telefonunu değil, Sony'nin birçok şeyini kullandım; ps1, ps2, psp go vs. :D

Sony birtane! :D

Haa bu arada, c902 çok güzel bir telefon. ;)

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Muzaffer abi normalde elimde sony ericson w880 i vardı.Onu bozdum c502 gönderdiler onu da bozdum imdi elimde c902 var :)

• Beğen
Tepkiler: sadana

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
bütçem 500 tl foruma çok girdiğimde doğrudur :D 24 saat -8=16 saat 6 saat okul
oldu 10 saat gerisi forum :D

• Beğen
Tepkiler: sadana

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@M.Burak KARADAĞ

Nasıl bozarsın yaa? :D W880'i bozman iyi olmuş, güzel değil o telefon...

C502, herşeyiyle çok güzel ama tuş takımını sevmiyorum, bi garip hissi var.

C902'iyi de bozarsan görüşürüz senle. :D Şu ana kadar nerdeyse 20 telefonunu(abartı değil) kullandım, hiçbiri bozulmadı, temiz kullanıyorum, ondan sanırım. :)

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Muzaffer YILMAZ

PM dostum. :D

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@Muzaffer YILMAZ

Bende bozmak istemediğim halde bouzyorum. :D

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
siz burda sohbet mi ediyosunuz ya :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@emircan Başbuğ06

Eh biraz, sayılır yani. :p Arada yapalım biraz dimi ama. :D Tabi abartmadan, usulünce. :D

Emircan, sana önerim; Yine Sony Ericsson olacak. Bütçeni biraz çıkarmanı önereceğim, uyar mı bilemem. :) W995 efsanesine bakmanı öneririm.:rolleyes: Ömür boyu kullanırsın. Hani Sid alacaktın ya, Reba alırsın, artanını buna verirsin. :D

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Abi bu ne reba nede sid alır.İki gün geçer rock shock mu alıyım diye sorar.Diyorum hala hiçbiriniz öğrenemediniz Emircanın MAYMUN İŞTAHLILIĞINI :D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
T700:
Çok güzel, şu anda bir arkadaşımda var, bende kullandım. 400 lira civarı fiyatı var, araştırınca detaylı bilgi bulabilirsin.

http://img197.imageshack.us/img197/3559/t700main.jpg

C510
Tuş takımını sevmesemde geri kalan herşeyiyle çok güzel. ;) Yine 400-450 lira civarı.

http://img199.imageshack.us/img199/3327/c510seethetlarge1.png

Ve muhteşem tasarımı, mükemmel ötesi kamerası(8.1 mp), dev gibi ekranıyla W995. Avrupa'da bir ödül almış, niye almış bilmiyorum ama çok güzel telefon. Büyük ihtimalle müzik telefonu ödülü. Biraz kalın gözüküyor ama değil, diğerlerine göre 1-2 mm.
Yaklaşık 650 lira civarı.

http://img262.imageshack.us/img262/4172/imagesss.jpg

http://img836.imageshack.us/img836/9662/w995boxhorizontalprogre.jpg

http://img13.imageshack.us/img13/7870/4654431065018189sew9950.jpg

Dostum bunlardan birini al, pişman olmazsın. W995 hariç hepsini kullandım.

(link) ' ye de bak, beğendiğin birşey çıkarsa yardımcı olurum. :)

Emin ol diğer markalar beş para etmiyor, çoğunun sadece "adı" var! Özellikle de Nokia ve Samsung...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@M.Burak KARADAĞ

Yaa bende biliyorum almayacağını, maymun iştahlı olduğunu :)p) da ne biliyim, soruyor sürekli. :D Ama olur bunlar. :D Yakında normale döner. :D

Emircan, hakaret yada aşağılama değil, yanlış anlama. :) Eğleniyoruz biraz sadece. :)

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
@Muzaffer YILMAZ

yok sid değil f100 alcam ama valla alcam 2013 e kadar :D

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
(link)
----------------------------------------------------------------------
(link)
--------------------------------------------------------------------------
(link)
--------------------------------------------------------------------------
hangisi int de en hızlı hangisinin kamera en iyi hangisinin işletim sistemi daha iyi hangisinin ekran daha büyük?

Tepki
47
Foruma yeni üye oldum. Bisikletler hakkında yeni yeni bilgimi arttırıyorum. Ama konu cep telefonu ise bir dakika derim. Yurtdışından Türkiyeye daha gelmemiş olan telefonları takip edip alanbir kişi olarak sana tecrübelerii aktarak isterim.
Öncelikle iyi ya da kötü telefon yoktur. İhtiyaçlarına en iyi cevap veren telefon en iyi telefondur. Bu nedenle ihtiyaçlarını belirlemelisin. Telefonu PDA olarak kullanacaksan, yani içine word excel dosyayı yülerim okula giderken çalışırım, pdf dosyalarım hep elimin altında olsun bana lazım mı diyorsun, ya da ben sadece telefon ederim mesaj yazarım, facebooka girerim belki arada sırada gps kullanırım mı diyorsun buna karar vermelisin.
ben ilk tariflediğim tarzda bir kullanıcıyım o nedenle iphone a 250 tl den fazla para vermem. Ama hava yapayım masa üstüne koyayım karizmam olsun diyorsan iphone alıcaksın:D :D :D

Bende HD2 vardı. andorid 2.2, 2.3, windows 6.5, 7 hatta ubuntu bile kurdum.

Sonuç:
1. Nokia larda kesinlikle uzak dur (n8 hariç - o da kamera özellikli bir telefon arıyorsan)
2. Kesinlikle android almalısın (her türlü kullanıcıya hitap eden en güzel sistem)
3. Windows 7 tamamiyle bir hayal kırıklığı (işlemci verimi yüksek ama ios (iphone) tan h,ç bir farkı yok)
4. Eğer fiyat aralığın 800 tl ile sınırlıysa, ben öok mesaj atıyorum klavyeli olsun bi de harika bi telefon olsun en az 10 sene kullanayım diyorsan alacağın en mantıklı telefon MOTOROLA MILESTONE (link)

sen bana güven telefona veridiğim parayla iki tane karbon bisiklet alırdım.

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
bence biraz bekle nokia n7 cıkıcak cok güzel bi telefon .. onu alırsın daha türkiyeye geldimi bilmiyorum ..

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
alo deyince sesin karşı tarafa net gitsin .. güzel bir kamerası olsun yeter :D telefon yerıne iyi bir bisiklet isteseydin :D

Derviş Özcan

Forum Demirbaşı
Tepki
153
Bisiklet
Cervélo
dostum nokia ya hiç bulaşama derim bence sonyericson xperia alderim kamerası en iyi nokia dan iyidir emin ol