Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

telefon için bisiklet programı

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında egemen akın tarafından paylaşıldı.

1. egemen akın

egemen akın Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Strava Cycling diye bir program var.Telefona kuruyorsunuz.Ondan sonra gprs i açıyorsunuz.Daha sağlıklı sonuç almak istiyorsanız interneti de açarsınız.Size ne kadar yol gittiğinizi, max. hızınızı, ortalama hızınızı grafiklerle gösteriyor.Ayrıca haritadan gittiğiniz yolu çizerek size gösteriyor. Ben android de denedim programı kusursuz çalışıyor. ios içinde var bildiğim kadardarıyla. Ayrıca bu bilgileri kayıt altına alıp diğer turlarla karşılaştırabilirsiniz. Tavsiye ederim.

2. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    egemen akın bunu beğendi.
  3. Osman Selman

Osman Selman Kıdemli Üye

Seviye:
    endomondo , mymapride+ , sports tracker , ve motoactv fitness tracker kullanıyorum. hemen hemen hepsi çok iyi. endomonda otomatik duraklatma var o en güzeli bence

4. ugurbilgin

ugurbilgin Yeni Üye

Seviye:
    Sports tracker da da auto pause özelliği mevcut. Bende onu kullanıyorum gayet memnunum. Bununla ilgili sıkıntım şu, telefonun bataryası çok hızlı tükeniyor. Sanırım güneş paneli ile şarj imkanı varmış ama ben bilmiyorum bilen var mı acaba?

5. Mustafa Şükrü Yıldırım

Mustafa Şükrü Yıldırım Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Bende sportstracker kullanıyorum, geçenlerde telefondan fotoğraf çekimi yaptım nerde çektiğimi vs. site üzerindende göstermesi hoşuma gitti, bataryayı fazla tüketmiyor bende, 1 saatte ortalama tüketiceği %5 - %10 gibi. Tek sıkıntı yüksekliği doğru göstermiyor, deniz seviyesinde olmama rağmen 15m. gösteriyor, 0 a indiğini hiç görmedim :).

6. mertkan şimşek

mertkan şimşek Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Strava güzel bence, otomatik pause yok sanıyordum ama öyle bir seçenek olmamasına rağmen ortalama hızı hesaplarken durdugun süreyi çıkararak hesap yapıyor. Instagram ile entegre olması da fotoğraf yönünü guzellestiriyor

7. yuzuakyener

yuzuakyener Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ben de runtastic pro'yu öneririm. İnternetten rota oluşturup takip edebilme, telefon aniden kapandığında ya da şarjı bittiğinde pil değiştirip yeniden devam edebilme, harita üzerinde renklendirilmiş çizgilerle eğim, yükseklik, hız, tempo verilerini analiz edebilme gibi çok hoşuma giden özellikleri var. Evren Bey'in yazısında da detaylı anlatmıştım zaten: http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=109363&p=1429291&viewfull=1#post1429291