Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Telefon alacaklar icin dikkat edilmesi gereken bir firma sar elektronik

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında furkan.zaman tarafından paylaşıldı.

1. furkan.zaman

furkan.zaman Hipokrat yeminli bisikletli

Adı:
    Furkan
    Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Merhaba arkadaslar bu aralar bir telefon almak nasip oldu ve sonynin bir modelinde karar kildim. Urunu gittigidiyor , n11 gibi bir site uzerinden satin alacaktim. Neyse uygun fiyat ve renkte urunu bulup siparis verdim. N11 uzerinden siparis vermistim . sonra firma bilgilerine bir bakmak aklima geldi ve sozlesmeyi acip firmanin asil ismini ogrendim . internetten minik bir arastirma sonucu firmanin ne mal oldugu anlasildi . firma kvk garantili urunler satsa bile kimi urunleri eskiden acilmis servise gitmis urunler olabiliyor , bandrol yada kutunun ustundeki naylon poseti tekrardan yapmak zor bir teknoloji degil. Neyse bunlari öğrendikten sonra bu sabah kargom subeye gelmis bekliyordu. Bende kaskimi takip atladim bisiklete subede kargo yetkilisiyle beraber acacaktim. Kask diyorum cnku kamera kaydinida actim ne olur ne olmaz elimde kanit bulunsun . yurtici kargonun çapa subesine gittim kargoyu kontrol ederek almak istedigimi belirttim. Kagida imzayi attiktan sonra gorevliyle beraber actik kutuyu , kontrol ettim kvk garantili posetli urun fakat bandroller guven vermedi diyebilirim sanki sokulup tekrar takilmis gibiydiler fakat bundan yüzde yuz emin degilim , surekli bandrollerle ugrasan biri degilim . neyse kutu ustundeki renk ile fatura rengi farkliydi , istedigim rengi yollamamislar bnde urunu teslim almayip ayni takip koduyla geri yolladim . n11 uzerindende iade talebimi olusturdum . dikkatli olmayip eger poseti yirtsaydim yada kargo gorevlisi olmadan kutuyu acsaydim firma ugrastirabilirdi. Bakalim ilerleyen gunlerde neler olacak.

sar elektronik gıda ve day. tük. mal. san. tic. ltd. şti

Saticinin hepsiburada , gittigidiyorda ve n11 de magazasi var .

N11 gsm-dunyasi - n11.com

Hepsiburada BittiBitiyor - Hepsiburada Mağaza

Gittigidiyor Bittibitiyorcep - Alış ve Satış Yorumları - GittiGidiyor

aslıhan eroğlu bunu beğendi.