Teknosa

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Böyle kampanyalı ürünlerin paylaşıldığı bir topik var mı bilmiyorum ancak faydali bir konu olmuş :) aynı gün philips çengelli kulaklık aldığım için bu fırsatı kaçırdım.

Scudo

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Bende hala Tedarik Ediliyor yazıyor... Kesin gönderirler değil mi?

GKMDGN

Üye
Tepki
7
İsim
gökmen
Benimde hala tedarik ediliyor diyor. Sikayetvar.com. a yazicam. Baska turlu muhattap bulamayiz

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Benim kulaklık dün geldi ve öylesine denedim. Ses kalitesi fiyatına göre iyi ve daha da iyi olacak fakat kulağa oturması yeterli değil. Bi süre sonra ağrı da yapar.. Bu fiyata bu kadar zaten napalım..

therkut

Aktif Üye
Tepki
138
İsim
Erkut
Benim ürün biraz önce geldi. Fiyatına göre güzel ama kampanyasız fiyatını kesinlikle haketmez. Ses düzeyi düşük, kulağa oturmadığı için bas hissi çok zayıf. Mid ve tizler de akamasada damlar. 24TL ye alınır ama daha fazlası verilmez.

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@mguler_43
Böyle ürünleri ülkenin değişik şehirlerindeki sübelerde ellerinde kalan son ürünleri gönderiyorlar bende uydu alıcı almıştım gelmesi 10 günü geçmişti tabi arada müşteri hizmetlerine attığım mailleri beni kaç kere aradıklarını saymıyorum bile beni arıyorlar hemen kontrol edip size dönüyorum diyorlar Sonra kimse dönmüyor ben ertesi gün tekrar mail atıyorum

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
28 Ağustosta satın aldım hala Tedarik Ediliyor yazıyor -.-

S-Works

Special Works Detaylı Araç Bakım Merkezi
Tepki
423
İsim
Bayram
Bisiklet
KTM
Benim ürünü bugün aldım. Biraz alangirli oldu.

Ben bayinin elinde var diye bayiden alıcaktım. Ellerinde olmadığını kargo ile geleceğini söylediler. Sonra merkezi arayıp madem kargoya veriyorsunuz eve gelsin dedim. Ama kime dedim. Şubeye gitmiş. Bugün gidip aldım. İndirimsiz fiyata değmez. Ancak basit kulaklık olsun derseniz bu fiyata güzel ürün ...

soul_boy

Üye
Tepki
109
İsim
Can
Bisiklet
Cube
Kulaklığı "hâlâ" gelmeyen var mı.? Yoksa bir ben mi kaldım.?:kötü:

Dün Müşteri Hizmetleri'ne yazdım, geri dönüş de yapmadılar. Nasıl çalıştıkları merak konusu.

• Beğen
Tepkiler: Keşkeler

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Evet benimki de gelmedi hala "Tedarik Ediliyor" yazısı var 28 Ağustosta sipariş etmiştim...

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Bizim de tedarik surecinde :D Bence o kadar stok yoktu cuvalladı teknosa :)

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
Ups kargodan mail geldi dün bana kargo yola çıktı diye. Bu forum sitelerini hesaba katmadan indirim yapıyorlar sonra da tedarik edemiyorlar. :)

Keşkeler

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
Sizce ne olacak şimdi? Para iade mi yaparlar yoksa bir şekilde ürünü yollarlar mı?

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
@Nini Bana da uzun süre tedarik edilemiyor yazdı ama sonra kargoya verildi. Teknosa nasıl yapar bilmem ama hepsiburada bana hem para iadesi hem de hediye çeki vermişti başka bir ürün için. İster bekleyin isterseniz mail atıp çıkar yol bulmaya çalışın.

• Beğen
Tepkiler: Keşkeler

mguler_43

Üye
Tepki
36
Bir hafta uğraşıp ortalama bir kulaklığı iyi fiyata sahip oldum. Kesinlikle daha fazla parayi hak etmez. Ama tasarım ve taşınabilirlik olarak kaliteli ses bence iyi.

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
Benim kulaklık gelmiş bugün. Denedim az önce 24 liraya böyle bass kalitesi bulmak imkansız. Telefon G2 müzik çalar jetaudio ve eklentiler satın alınmış şekilde fazlasıyla iyi kulaklık. Dışarıya çok ses veriyor sadece tek kötü yanı o oldu bence.

soul_boy

Üye
Tepki
109
İsim
Can
Bisiklet
Cube
Beni de cuma(11.09.2015) günü akşam üzeri aradılar. "En yakın zamanda tedar..." dediler. Bakalım, beklemedeyiz.