Teknolojik çocuklar...!!!

Kani

Üye
Tepki
12
Resimler ve manzara ssüper film tadında bir forum olmuş ssüpersiniz arkadaşlar. birdahaki gezinize bende takılmak isterim ama ne zaman ve nerde bulurum sizi bilmiyorum.

Scudo

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Mesut Abi

Çok güzel bir gezi yapmışsınız, anlatımınız adeta yüreğinizin zenginliğini deşifre ediyor.
Sizin gibi değerli insanların yazdığı bu forumda olmaktan dolayı gurur duyuyorum.
Fotolarıda unutmamak gerek ( hakkını vermişsiniz ) teşekkürler.
Esen kalın

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Tugberk Tezel

Sevgili Tuğberk'cim.
Çok güzel bir yorumlarla başladığın mesajın için çok teşekkür ederim.
Mesajının final kısmında ifade buyurduğun şekilde; ben de kaskımı ait olduğu yerde görme fikrine can-ı gönülden katılıyorum. Doğrusun. Ancak, sen "kasklarınızı ait oldukları yerlerinde" diyerek bir çoğul eki kullanmış ve genelleme yapmışsın. Bu genelleme olayına itiraz edeceğim kusura bakmazsan.
Zira bizim ekibimizde kasksız adam olmaz.

Şöyle açıklayayım:

Bizim ekibimizde herkeste olmasa bile bir kişide mutlaka ama mutlaka kask bulunur.
İşte söz konusu gezimizdeki hepimizin nam-ı hesabına kask kullanan üyemiz; kasklı iron-bağa
Sorarım sana: Kimin ekibinde tepeden totoya kadar kaskın içine giren, yani kaskı böyle hakkıyla giyen bir eleman bulunabilir.. ?;) Ben öyle bir güzel kask bulamadığım için giymedim belki de kask? Olamaz mı yani? :D :p

http://i106.photobucket.com/albums/m265/ymgirgic/kask-1.jpg

Not:
Umarım durumu bu şekilde bir nebze kurtarabilmişimdir..:D :D :D

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
@Mesut Girgiç

Cok guldum :D :D :D Daha guzel cevap verilemezdi sanirim :D

kasklı iron-bağa( :D )'nin tercihi fullface diye tabir edilen kasklardanmis demekki :D Gerci onunki fullface yerine fullbody:)p sizin tabirinizle; ''tepeden totoya kadar'' :D :D ) olmus :D. Ne diyelim bu evrenin kaplumbaga kask modeli bu demekki :D.

kasklı iron-bağa :D :D :D Nerden geldi akliniza ironman abim halen gulmekteyim :D :D :D

dümenci

Daimi Üye
Tepki
215
Mesut abi saygılar.Birsin,pirsin abi süper bi anlatım ve o kadarda süper bi gezi olmuş teşekkürler paylaşım için...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Condor

Sizinde cevap yazan gönlünüze, klavye kullanan ellerinize sağlık. :)

@edi55

Bizler aynı yürekte dolaşan kan gibiyiz. Bir sistemin parçalarıyız, yok birbirimizden ayrımız gayrımız. Ha siz, ha biz.. teşekkürü borç biliriz. :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@ismailağıllı

İsmailcim güzel yorumun için can-ı gönülden teşekkürler.

@msconfig

Teşekkürler msconfig.
Ancak her inişin bir bedeli(çıkışı) varmış. Bedeli güzel olan şeyin kendine de doyum olmazmış. :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Ender Alıcıoğlu

Teşekkürler bizden. Selamlar.

@teknocu

Güzel düşünceleriniz için tebrikler ve teşekkürler.. :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@ergin
Teşekkürler.:)

@Sercan

Eğlence aslında insanın gönlünde vardır, dağlar ise bahane.
Ama öte yandan bildiğim bir gerçek daha var.
Cahil ve terbiyeden yoksun tacizci insan kadar aşağılık bir mahluk ta yoktur. Bisikletçileri rahatsız eden böyle yaratıklarda inan İstanbulda ne kadar varsa Konya da da o kadar var. Belki daha çok. Onun için İstanbulla Konyanın farkı yok aslında.

En güzeli hepimizi, Allah iyilerle karşılaştırsın. Dağların ise zaten kötüsü olmaz. İyi bisikletçi arkadaşların varsa hiç kafanı yorma gerisine.. :)
Kafanı karıştırdımsa yine, kusuruma bakma. :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@semrta

Bu yoruma verecek cevap bulamıyorum ve ayağa kalkıp alkışlıyorum. Ama kendimi değil, sizi...

@Önder

Her zaman motivasyon kazandırıcı olan mesajların için hem kendim hem tüm bisikletçiler adına çok çok teşekkür ederim. Her şey gönlünce olsun. Konya sizlere kurban olsun. Siz daha güzellerine layıksınız.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@derya.k
O çiçeklerin gökten bir damla yağmur bırakmadan çekip giden bulutlardan nem kapmak suretiyle yetişip büyüdüklerine inanmak zor ama inanın öyle yetişiyorlar. Özellikle bu yıl çok kurak geçiyor Konya da..

selamlar.

@nirvana

Teşekkürler.. Aslında biz sezonu çoktan açtık ama bizden daha güzel gezen ve paylaşan arkadaşlar var. Onlara karşı saygısızlık olmasın diye biraz geri planda kalmak istedik. ;) :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@alperen_69

Her video çektiğim yerde bir kamera bırakıp gitsem
1. geziye çıkarken yanıma onlarca video almam gerekir
2. çektiklerimi sizlerle paylaşamam zira görüntülerimiz dağın taşın üzerinde kalır gider
3. dağlarda teknolojik bir kirlenmeye yol açmış olurum....

inanın kendi cebimi değil sadece yukardaki sebeplerden dolayı, bisikletimden inip geri dönüyor ve dağlardan kamera topluyorum.. ;)

@Ergün (Divinity)

Herşeyin küçüğü sevilir denir ya, gerçekten çok doğru..
Bir sefer de kirpiye denk gelirsem, onu da sizin için çekecem. bakalım sevimlimi keratalar. :)

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Mesut bey merhaba,

Dede ile yine çok zahmetli bir gezi yapmışsınız.Paylaşım ve güzel fotoğraflarınız için teşekkür eder Dede'min ellerinden saygıyla öperim...

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@Lütfü Çolak

Sağolasın üstad.

@ataruh

Haklısınız sayın hocam, gelecek nesiller sizlerin/bizlerin eseri olacak. İnşallah gelecek nesillerimiz yukardaki görüşlerinizi kendilerine düstur edinirler.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@antalya-tolga-adıgüzel

Teşekkürler bizden. :)

@emreden

Sağolun varolun. :)
@romantik_53
Forumun ilgili yerinde cumartesi günleri bildiri yaparak pazar günü buluşacağımız yeri açıklıyoruz. Buyrun sizde buluşma yerine gelin ve bize katılın. Selam ve sevgiler.

@abrean

Eğer ortada bir güzellik var ise o sizin yüreğinizin zenginliğindendir. Selam ve sevgiler. :)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@H.Can DEMİREL

Teşekkürler Can Bey. Selamlar. Dedeye selamlarınızı iletirim. :)

kıvanç kaynak

Forum Demirbaşı
Tepki
98
çok üzel bir gezi olmuş hep çık çık çık ve in in in ama dede nin de iyi kondisyonu varmış:winkenlux ben olsam o kadar yolu çıkamam ama çıkada bilirim beraber pedallamak dileğiyle iyi günler

semihcelikoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
274
Güzel anlatım ,güzel fotoğraflar çok güzel bir paylaşım;güldüren bir son teşekkür ederiz.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@kıvanc kaynak

@semihcelikoglu

Güzel yorumlarınız için çok çok teşekkürler.

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Mesut abi yine harika bir gezi çıkarmışsınız.
Video kısa ama fotolar bol bol.
Konya da ne parkurlar varmış da haberimiz yokmuş .
Ben de artık Tekirdağ'ın tepelerinde pedal basarım(çünkü dağ yok)
her nekadar isminde dağ olsa da .
bu arada bir öğrenci arkadaşla tanıştım.
kısa da olsa geziler yapacağız .
bekleyiniz...
Dede me selamlar.