Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekirdağ'dan selamlar bisiklet sevdalıları...

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında M. Mert Babayiğit tarafından paylaşıldı.

1. M. Mert Babayiğit

M. Mert Babayiğit Aktif Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Selamlar ben Mert, memleketim Tekirdağ, İstanbul'da okul nedeniyle bulunuyorum(ytü-makine) aramızda kalsın herhalde daha 1-2 sene var mezun olmama:)Bisiklet işinde daha çok yeni sayılırım tabi kısa mesafeli olarak bakkala gidip gelmeleri saymazsak:):)ama artık benliğime yansımış bir halde bisiklet sevdalısı olmak istiyorum.
    Aktif olarak olta avı,zıpkın avı,doğa yürüyüşü-kamp sporlarını yapmaktayım araya vücut geliştirme-dağcılık girdi ama 1 yılı geçmedi bitti...Bunların arasına da bisikleti sokabilirsem ne mutlu bana:)Umarım fazla uzun sürmez bu durum...Yazları Tekirdağ-Kumbağ dayım haftanın yarısını uçmakdere taraflarında yürüyüş yaparak,dalış yaparak, olta atarak geçiriyorum...Tabi bisikletle artık Saroz'a kadar ulaşırım umarım:)Bu bakımdan çok güzel yerlere yakınım umarım ilerde güzel kareler yakalarım sizlere...Şuan okul nedeniyle Mecidiyeköy'de kalmaktayım umuyorum ki yazı bisikletle beraber güzel bir şekilde atlattıktan sonra kışın da aktif olarak bisiklet sürüp
    evin duvarına asacağım bisikletimi tabi bisiklete binemediğim zaman arada gidip okşayacağım büyük ihtimalle:)
    Neyse fazla uzatmadan tekrardan selamlar, bir kaç takatuka bisikletim vardı güzel ama bakıma ihtiyacı olan bir beldesan bisikletim vardı, umarım beldesanı güzel bir yol bisikleti yapıp üstüne başlangıç seviyesinde dağ bisikleti edineceğim...Tabi çok okuyup çok soracağım şimdiden kusura bakmayın.
    Şuan biraz kilo problemim var ama 1-2 ay için aktif olarak sürüşlere başlamayı umuyorum...