Tekirdağ- Selanik-Olimpos dağı bisiklet turu

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar ben 19 yaşındayım 16 ağustos çıkışlı yaklaşık 20-23 günlük bir tur düzenliyorum şuanda 2 kişiyiz ( 22 yaşından diğer arkadaşım ) ve ekipmanlarımız tamam sadece gün saymak kaldı. Geçenlerde beraber sohbet ederken 2 ayaklılar konusunda biraz tedirgin olduğumuzu fark ettik ve 3. belki birde 4. kişi arayalım dedik ve buraya konuyu açtım , tarihi yazdım o tarihler arasında müsait olan ekipmak konusunda eksiği olmayan ( çadır - tulum - mat - ocak - ön arka heybe vs vs... ) kişileri bekliyoruz ciddi düşünen var ise tel. numaramı da verebilirim detaylı konuşuruz.
- Gidiş Dönüş bisiklet ile olacak yaklaşık 1700 km
-Tekirdağ çerkezköyden başlayacak
-Sakarya üniversitesinde okuyoruz

Scudo

yekta2242

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Corratec
başarılar diliyorum, iznim olsa katılmak isterdim.

Tepki
0
Bisiklet
Salcano
Teşekkürler , bu arada yol hakkında bilgimiz var ama detaylı bilgisi olan varsa önemli gördüklerini paylaşırsa sevinirim.

S.Paker

Aktif Üye
Tepki
100
başarılar ben de size yokuş grafiğini paylaşayım. Benim bulabildiğim en uygun rota bu. Biraz daha kuzeyden geçip daha az eğimli yokuşları da deneyebilirsiniz.

(link)

223.km ile 240 km arası ÇOK zor. tamamını yakınını elinizde iterek çıkartacaksınız tamına yakını %8'in üzerinde eğime sahip. Gerisi de %6dan fazla zaten. Valla kolay gelsin. Burada birkaçgünde bir de olsa durumunuzu yazarsanız, bizimle paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Merak etmeyelim sizi.