Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekirdağ- Selanik-Olimpos dağı bisiklet turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Güven Yıldız tarafından paylaşıldı.

1. Güven Yıldız

Güven Yıldız Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Merhaba arkadaşlar ben 19 yaşındayım 16 ağustos çıkışlı yaklaşık 20-23 günlük bir tur düzenliyorum şuanda 2 kişiyiz ( 22 yaşından diğer arkadaşım ) ve ekipmanlarımız tamam sadece gün saymak kaldı. Geçenlerde beraber sohbet ederken 2 ayaklılar konusunda biraz tedirgin olduğumuzu fark ettik ve 3. belki birde 4. kişi arayalım dedik ve buraya konuyu açtım , tarihi yazdım o tarihler arasında müsait olan ekipmak konusunda eksiği olmayan ( çadır - tulum - mat - ocak - ön arka heybe vs vs... ) kişileri bekliyoruz ciddi düşünen var ise tel. numaramı da verebilirim detaylı konuşuruz.
    - Gidiş Dönüş bisiklet ile olacak yaklaşık 1700 km
    -Tekirdağ çerkezköyden başlayacak
    -Sakarya üniversitesinde okuyoruz

2. yekta2242

yekta2242 Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    başarılar diliyorum, iznim olsa katılmak isterdim.

3. Güven Yıldız

Güven Yıldız Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Teşekkürler , bu arada yol hakkında bilgimiz var ama detaylı bilgisi olan varsa önemli gördüklerini paylaşırsa sevinirim.

4. S.Paker

S.Paker Aktif Üye

Seviye:
    başarılar ben de size yokuş grafiğini paylaşayım. Benim bulabildiğim en uygun rota bu. Biraz daha kuzeyden geçip daha az eğimli yokuşları da deneyebilirsiniz.

http://www.cycleroute.org/?slat=41.....6496682&elng=22.928718000000003&mode=DRIVING

223.km ile 240 km arası ÇOK zor. tamamını yakınını elinizde iterek çıkartacaksınız tamına yakını %8'in üzerinde eğime sahip. Gerisi de %6dan fazla zaten. Valla kolay gelsin. Burada birkaçgünde bir de olsa durumunuzu yazarsanız, bizimle paylaşabilirseniz çok memnun olurum. Merak etmeyelim sizi.