tekirdağ performans turu...

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
olabilir kudret baba.20 mayısa kadar çok zaman var önümüzde.o tarihden önce bi edirne performans yapıcam.izmir öncesi sıkı antremanlara devam etmem gerek.kartepe de iyi antreman olur..ama yüz yüze geldiğimizde konuşabileceğimiz sıkıntılar var.araç ile ilgili...birde akşam geri dönüş saati ile ilgili...

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@enver avcı

şöyle olabilir ben ve ekibim sadece 3 kişiyiz haydarpaşadan banliyöye atlar gebzede saat 09.00 da ineriz sen aracın kapasitesi kadar adam alırsın ve gebze tren istasyonunda buluşarak ordan maşukiye ve kartepe otel yapılır sonra topçulara dönülür ordan feribot ve dönüşü üç kişi tren ile yapar anadolu yaka tren ile döner avrupa yaka araç ile ,,,

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Tayfun Kara

sanki bidahaki performans turuna gelecek gibi konuştun kardeşim ;) öylemi ???

• Beğen
Tepkiler: Ozkan Aydin

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
süpersiniz bende gelmek isterdim olmadı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

bahtiyar hedef belli en zoru ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,20 mayıs kartepe otel 18 km rampa 9 eğim tekirdağ yollarında rampa aradım ama nafile nerde 9-10 eğimler,,,,

Tepki
21
Aylar sonra forum'a girmişim özellikle senin düzenlediğin turları inceleyip resimlere bakıp ah ah çekip tüh be keşke bende olsaymışım diyip mesaj yazmışım bu saatten sonra kimse tutamaz beni enver abi tabi gelicem :D dül dülüde yeniledim.

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
enver, kışın çalışmayan aynen geberir uzun yollarda, bunları edirne topiğini açtığın zaman yazarsın nafile tabi sen ne kadar yazsanda genç arkadaşlar anlamıyor şimdi anladınmı benim durumumu neden kışın antreman diye dil döktüğümü ya da treynır diye yazdığımı, kaslar peynire döner şu bi gerçekki bu tekirdağ turu bana iyi geldi bu pazar hava iyi olursa 130 km lik bıçkıdere tabi şile rampalarını hesaba katarsan 160 km lik etabı yiyeceğim ,,,ilk 70 km durma az çok kısa mola olabilir ,,, evet amaç en zora hazırlanmak aşama aşama olur her şey tekirdağda 19 eğim rampa yok idi ama bıçkıderede bunlar üst üste geliyor ve ilk 70 km in içinde bu rampalar ve şile rampalarıda dahil olay zorlaştırıldı ama tekirdağın gibi uzun yolu yok ,tekirdağda194 km yaptık orada senle,, fakat tekirdağda rampa eğimler fazla değildi bi de dez avantaj o yol sürekli rüzgar alır evet 20 mayısa biz soyunduk eğer o.k dersen bunun için topik açma derim kartepe otel için sana kalmış biliyorsun teklifimiz var ama ısrar etmeyiz anadolu yaka 3 kişi ile kontenjanı kapattı ben zati performans topiğimin içindeyim pek oradan dışarı çıkmakta istemiyorum ama biliyorsun gezi topiğine sen olay patlatırsan bakarım bu edirne olayında başarılar yalnız gördüğüm kadarıyla tekirdağ dönüşü çok riskli sevgili aytek çanakkaleye bastı 350 km yaptı yol ile ama dönüşü otobüs ile yaptı ,,,bu arada tekirdağ sonrası dizi kasılan abdül tek mesaj atmadı inşallah dizde bi sorun yoktur,,,

Cem Şentin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.268
@Kudret Kurtcebe

Kudret Abi, 1995'te arabamız varken Kurban Bayramı'nda Trakya'ya ailemle birlikte gitmiş ve Pınarhisar'ın Poyralı köyünde acı biber salçası ve soğanla sunulan bir köfte yemiştik. O köftenin tadı hala damağımda. Yerinizde olsam orayı da tur listeme alırdım. Ayrıca oradan sola saparsanız İğneada'ya da gidebilirsiniz.

Ozkan Aydin

Daimi Üye
Tepki
218
Turlar devam edecek önümüzdeki günlerde .Bekleriz.
:cool: