Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekirdağ,Naip köyünden selamlar

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında Cengiz Bulut tarafından paylaşıldı.

1. Cengiz Bulut

Cengiz Bulut Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Herkese selam.
    İsmim Cengiz Bulut, Tekirdağın Naip köyünde yaşıyorum.1972 İstanbul Bakırköy doğumluyum.
    Yaklaşık 2 ay önce aldığım Sedona 321 Via bisikletimle uzun yıllardır içinde olan bu Bisiklet sevgime kavuşmuş oldum.
    Yaşadığım yere yakın olan Gonos dağındaki yeniköye sık sık tırmanışlar yapıyorum.Bisikleti tanıma ve kondisyonumu geliştirme açısından tırmanışların yararı müthiş.Gelen arkadaşlar bu yolun sıkı yokuşlarını ve mükemmel manzarasını bilirler bilmeyenlere acilen tavsiye olunur.
    Bisikletimle ilgili yapmış olduğum değişiklikleri ilgilenen arkadaşların faydalanacağını düşünerek aşagıda belirtmek istiyorum, daha sonra gerekli başlıklar altında satın aldığım ve kullandığım ürünler ile geniş bilgi sunmaya çalışırım.
    Sele Brooks B17 Honey ile (şuan kargo elime ulaşmadı yolda)
    Lastikler schwalbe marathon Xr 700x35 ile
    Elcikler Terlemeye karşı ve gerçek inek derisinden üretilmiş elciklerle değiştirilmiştir.
    Yine uzun tur yapmak için arka heybe,ön gidon çantası,yol bilgisayarı yurtdışından getirtilmiştir.
    Diğer eksik parçalar ileriki zamanlarda tamamlanacaktır.

İslam Gölge bunu beğendi.
  2. Tuncay Üner

Tuncay Üner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    şarköye giderken bulamadığımız şu köy... :)

hoşgeldiniz. tekirdağ civarında bir çok pesalcı arkadaş mevcut.

3. Cengiz Bulut

Cengiz Bulut Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Slm
    Hoşbulduk teşekkürler.

Bulamadık derken siz hangi rotayı kullandınızki?
    Tekirdağ,kumbağ yolu üzerinden gelirseniz bulmamanız mümkün değil birdahaki gelişinizde haber verirseniz sizi karşılarım bir şekilde anşaltık.
    Gerçi tekirdağ şarköye en az 5 yerden gidiş var.

Söylemeyi unuttum bu bölge ile ilgili arazi ve tüm konularda bilgi almak isterseniz lütfen hiç çekinmeden bana ulaşın. Yaşadığım yere yakın Ganos(ışıklar dağlarında ) keşfedilmeyi bekleyen birçok rota var
    İstanbula olan yakınlığı ve ulaşım kolaylığı bu bölgeyie yapacağınız turlar için önemli ayrıntı.
    Yaz aylarında ulaşım firmaları 'iİstanbul Kumbağ' direk seferler yapmaktadır .Kumbağa ulaştığınızda birkaç Km SONRA GANOSTASINIZ DEMEKTİR.
    Yamaç paraşütü sporu için kullanılan bu bölge gerek yürüyüş gerekse bisiklet için harika rotalar barındırıyor.
    Son olarak bu bölgeye gelen arkadaşlar gelmeden önce benimle irtibat kurarlarsa Allah göstermesin yolda başlarına herhangi olumsuz bir durum geldiğinde seve seve size destek vereileceğime ve samimiyetime inanmanız isterim.
    En azından bu desteği bilmek bile yolda alacağınız keyfi çok ama çok arttıracaktır.

4. İslam Gölge

İslam Gölge Bisikletkolik

Adı:
    İslam GÖLGE
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Cengiz bey foruma hoşgeldiniz bisiklet olarak da çok güzel bir seçim yapmışsınız hayırlı olsun.Yarın sabah Naip köyüne bir kahvaltı turumuz olacak müsaitseniz buyurun katılın saat 8 de Altınovadan hareket edeceğiz saat 9 civarında Naip köy meydanında oluruz.Kahveci Selver abiye de sorabilirsiniz her gidişimizde mutlaka uğrar çayını içeriz. Ganoslar hakkında sizden bilgi almak isterim.

5. M. Mert Babayiğit

M. Mert Babayiğit Aktif Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Selamlar hoş geldiniz gerçi ben de yeniyim:)
    Uçmakdere tarafına dalış için sık sık gidiyoruz bu yıl da bisiklet özlemime kovuştum sayılırım, yazları Kumbağ'dayım 1 haftaya yavaş yavaş başlamayı
    düşünüyoruz buradan(1-2 yeni başlayan arkadaş daha var)Gideceğimiz yollar aynı ama yokuşlar biraz korkutuyor bizi, tekrardan hoş geldiniz.

6. Cengiz Bulut

Cengiz Bulut Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İslam bey merhaba
    Bu nazik kahvaltı davetinizi kaçırdığım için çok üzgünüm işim gereği saat 11 den önce Naip köyünde olamıyorum buradan ulaşın telefonumu alın birdahaki geliş yada dönüşünüzde tanışmak isterim.
    Görüşmek üzere.

7. Cengiz Bulut

Cengiz Bulut Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Ya yeni olduğumdan ve daha önce hiç bir forumda yazmadığımdan cevaplarda biraz acemelikler oluyor .yakında öğrenirim umarım.;)

8. Cengiz Bulut

Cengiz Bulut Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba Mert bey bence biran önce başlayın aslında benide ilk başladığımda en çok korkutan yokuşlarım kondisyon için harika bir fırsat olduğunu öğrenmek yokuslarla bozuk olan aramı düzelttiler.Bence sizde bir bakış açısı geliştirin derim:)