Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekirdag-Marmaris

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında baracuda75 tarafından paylaşıldı.

1. baracuda75

baracuda75 Yeni Üye

Seviye:
    Degerli bisiklet dostları 14.eylül.2010 tarihinde tekirdagdan cıkarak,Ayvalık,İzmir,Aydın,Denizli üzerinden giderek Marmariste sonlandıracagım bisiklet turuna çıkıyorum,ilgilenenler mesaj bırakabilir.Tur sonunda hikayemi burdan yayınlayacagım

2. Ozan Seyyah

Ozan Seyyah Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhaba ben de eylül sonu istanbul çıkışlı tekirdağ üzerinden izmir düşünüyorum ;) yolun açık olsun.eğer bir erteleme söz konusu olursa turunuzda belki ortak tarih belirleyebiliriz.sağlıcakla kalın.

Kemal Caner bunu beğendi.
  3. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Her iki arkadaşa da buradan iyi yolcuklar dileklerimi gönderiyorum. Zaman uysaydı 25'indeki Güzelçamlı bisiklet festivali'ne de katılabilirdik. Neyse bir dahaki sefere.

Ozan Seyyah bunu beğendi.
  4. A.Bülent Yamaner

A.Bülent Yamaner Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    "İlgilenenler mesaj bırakabilir derken" bu tur u beraber yapabileceğin arkadaş mı arıyorsun.
    Eğer öğle ise programın hakkında daha detaylı açıklama yapmalısın.
    Bir günde ne kadar gidileceği, nerelerde ve nasıl konaklama yapılacağı.
    yeme içme gibi ihtiyaçaların nasıl karşılanacağı, toplam tur süresinin ne kadar olacağı gibi.

Orhan Kılıç ve tolga.aydogan bunu beğendi.
  5. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Serkancığım,
    Yolun açık olsun. Zamanım olsaydı seve seve gelirdim. İstanbuldan İzmire Çanakkale üzerinden gitmeyi çok istiyorum ama herhalde seneye kaldı. Bayramda hava şartlarında bir değişiklik olmazsa Kumbağdan Gökçeadaya gidip geleceğiz. Kumbağ ile Uçmakdere arasındaki o harika manzarayı yeniden yaşayacağım ve geçeceğim. Üstelik bu sefer dönüşüde aynı yoldan yapacağımızdan Uçmakdere Yeniköy arasını tırmanma şansınıda bulacağım. :)

6. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Yolun ve şansın açık olsun.
    Keşan'a geldiğinde haber vermeyi unutma.

Orhan Kılıç bunu beğendi.
  7. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    2 hafta önce Kömür Limanından dönerken sizi bulabilmek umuduyla Gelibolu Çanakkale yoluna çıkana kadar hep bisiklet ile devam etmeyi düşündüm ama ana yola çıkınca karşıdan esen şiddetli rüzgar ve yolun bir kısmında hiç emniyet şeridi olmaması direncimi kırdı ve otogara yöneldim. Bir yandan otobüsü beklerken bir yandanda inşallah bagajda yer yok derlerde Keşana bisiklet ile gidip oradan binerim diye düşündüm. Gelen otobüsün şoförü çok sevecen çıkıp bisikleti koyabilmem için bagajda yer açtırınca umudum suya düştü. Gerçi sizleri nasıl bulabileceğimide bilmiyordum. Acaba sorsam bir tanıyana rastlarmıyım veya Keşan caddelerinde dolaşırken birisinin ilgisini çekip sizlere haber verir mi diye hep merak ettim. Bir gün geçersem yolumu uzatmak pahasına Keşan'ın içine gireceğim ama sizi bulabilecekmiyim bilmiyorum. :)