Tekirdağ-gelibolu arası

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
Arkadşalar merhaba. Tekirdağ-gelibolu arası bisiklet sürmeye çıkacağız birazdan, tercih edeceğimiz yola karar veremedik. Malkara üzerinden giden yol eminim çok güzeldir, uzun olsa da asfalt kalitesi iyidir, ama tatmin edici olacağını pek sanmıyorum.

Şarköy uçmakdere yolunu çok merak ediyorum, ama onun da asfaltı yol bisikletine uygun mudur bilemedim. Bu yolu gitmiş olan var mı yakın zamanda?

(link)

image.jpeg

Scudo

abidin89

Aktif Üye
Tepki
73
İsim
Abidin
Bisiklet
Salcano
Mrb sarkoyu kullanmayin yol problemli biraz malkara kesan super bi yok koru dagi tirmanisi yaparsiniz birazcik:) iniside super tavsiye ederim silivriden sevgiler saygilar selamlar :)

• Beğen
Tepkiler: hashus1099
Tepki
70
İsim
TUNÇ ŞENEL
@hashus1099 Tekirdağlıyım ...Uçmak dere yolunu bir hayli zamandan beri kullanmadım ...En son gittiğimde gayet iyi idi ...Naip köyünden giriş yaptığınızda yaklaşık 15 km ciddi virajlar vardır . Bu virajlar çok iyi asfalt . Ciddi eğimler de tırmanacağınızı söylemem şart . Ama manzaraya değer :) Bu 15 - 20 km den sonra düzlüğe başlayacaksınız . İşte burada asfalt kalitesi biraz düşük .Mıcır üzerine zift dökülmüş asfaltlar var ya onlardan . Bir miktar sarsıntı hissedersiniz . Birde dağlardan uzak sürün . Tepelerden kaya - taş düşme ihtimali hep vardır ..... Hem yol daha kısa , hem manzara muazzam .

• Beğen
Tepkiler: hashus1099

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tekirdağdan devlet yoluna (malkara yönü) girdikten sonra ileride inecik köyü var solda. Ordan girin araphacı-sağlamtaş köy yollar çok daha iyi manzaralı bir yolunuz olur.