Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tekirdağ da bisiklet kulübü var mı?

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında unalkutlu tarafından paylaşıldı.

1. unalkutlu

unalkutlu Üye

Seviye:
    tekirdağ da bisiklet kulübü var mı? arkadaşlar.varsa üye olup etkinliklere katılmak istiyorum.

Rasa bunu beğendi.
  2. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Sanırım yok, ancak hafta sonları yapılacak etkinliklere bende seve seve katılabilirim.
    Saygılar.

3. unalkutlu

unalkutlu Üye

Seviye:
    merhabalar.mtb kullanıcıları toplu halde bir etkinlik düzenleriz artık.tanıştığımıza memnun oldum.bir grub oluşturalım diyorum.

4. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    bildiğim kadaryla yok çünkü tekirdağda doğru düzgün bisiklet kullanan sayısı çok az zaten..yazları tekirdağ da oluyorum eğer bir etkinlik yapalım derseniz bana uyar:)

5. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Benim bu işe hevesli iki arkadaşım daha var. Şimdiden 5 kişi olduk bile :in:
    Saygılar.

6. Ugur Cakmak

Ugur Cakmak Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    6 oldu, bende varım.

7. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba, tanıştığımıza memnun oldum. Arkadaşlarım Serkan ve Tuncer ile birlikte bu cumartesi günü çok acemice ancak bir o kadar da zevk aldığımız Barbarsos gezisinden üç kare. Bir an evvel güzel bir organizasyon gerçekleştirmek dileklerimle...
    Saygılar.

ali alper uyar bunu beğendi.
  8. unalkutlu

unalkutlu Üye

Seviye:
    önemli olan başlangıç.tebrikler.hafta sonu bir organizasyon yapalım o zaman

bmehmetyavuz bunu beğendi.
  9. Kamil Tabak

Kamil Tabak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Tekirdağ'dada oluşum başlamış buna sevindim. Ancak fotoğrafa bakınca hemen kasksız bindiğiniz görülüyor, lütfen kask takın ve eldiven giyin...
    Sevgiler

10. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Sayın Kamtab uyarınız için teşekkürler, en kısa sürede birer kask ve eldiven edineceğiz. Hatta kısmet olursa bu akşam , migrosa gidip kask bakmayı planlıyoruz. Gerçi forumda anlatılan; almışken kaliteli bir kask alınması, üzerine basıla basıla belirtilmiş ancak bütçe olayı işin içine girince ...(!):;) hiç olmamasından kötü de olsa bir tane olması daha iyidir mantığı ile hoşumuza giderse birer tane almayı düşünüyoruz.
    Ünal Bey, büyük bir terslik çıkmaz ise bu cumartesi sabahı tura çıkmayı düşünüyoruz. Şu an itibariyle cayan olmazsa 5 kişiyiz, sizinle de yüz yüze tanışıp birlikte pedal çevirmekten büyük mutluluk duyarız.
    Saygılar...

uğur kocaağa bunu beğendi.
  11. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    eski bir tekirdaglı olarak tekirdagda bisiklet sporuyla ilgilenen cok kisi oldugunu oncelikle bilmenizi isterim (bisikletforumada ue deiller hic biri :( )

geziniz gercekten cok hos olmus kask konusuna gelince o kadar acil bir sey oldugunu dusunmuyorum . Tekirdagda 4 yıl boyunca bisiklete bindim barbaros yolundan 500 den fazla gectim tali yolların genis olması suruculere cok alan olması dolayısıyla cok az risksiz bir bolge 4 yılda sadece 1 veya 2 kere kask takmısımdır ... Fakat eldiven ve herhangi bir gözlük şart ! o yolda çok böcek oluyor ve gözünüze bir şey ısırdığı zaman veya çartığı zaman refleks olarak yapmak istemediğiniz bir hareket ile kendinizi kötü bir halde bulabilirsiniz.

Tekirdağda daha çok bisikletçi görmek beni gerçekten sevindirdi ...

İsterseniz size gidilebilecek güzel yerleri ve hangi yoldan daha zefkli gidilecegini söyleyebilirim ....yada master sporcusu mehmet abi var reklamcılık isi ile ugrasıyordu, ondanda her bilgiyi alabilirsiniz ...(not: kendisi zorlmayı sever onunla tura çıkmadan önce 3 kez düşünün derim ... )

İslam Gölge ve bmehmetyavuz bunu beğendi.
  12. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Sayın kcuk verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.
    Kask ve eldivenlerimizi teğmin ettin (yarın ) cumartesi sabahı saat 09:00'da 6 kişi buluşup naip tarafına doğru pedal basmayı planladık. Katılmak isteyen arkadaşlar olursa memuniyet duyarız.
    Saygılar.

kcuk_ bunu beğendi.
  13. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Naipte ki kahvelerden mehmet beyin telefon numarasını temin edebilirsinizde :d bir de ufak bir ayrıntı veriyim barbarosla köyü ile naip köyü arasında ...

kışları ufak çapa gezilere oralara gidiyorduk soğuk olduğundan içeri oturmamız gerekebiliyordu. Barbaros köyünde sigara dumanından oturulamazken naipte çok rahat içeri girebiliyorduk ve naip halkıda bisiklete ve bisikletçiye alışmış durumda ...

gezinizin kazasız belasız geçmesini dilerim ve tuğla fabrikalarından geçerken köpeklere dikkat ederseniz iyi olur agresif olabiliyorlar.

14. gatila

gatila Forum Bağımlısı

Seviye:
    selamlar

1) Lüleburgaz merkezli ama bölgenin her tarafının altını üstüne getiren ekip:
    Trakya Bisiklet kulübü (imzamda link var)

2) Edirne merkezli EDOSK kulübünün ayrı bisiklet birimi var.

3) Edirne'de Trakya Üniversitesi'nin bisiklet kulübü var.

4) Tekirdağ'da bildiğim kulüp/grup yok. Ama Doruk Dağcılık'ın temsilciliğini de yapmakta olan Mehmet Öznal abimizle iletişime geçmenizi öneririm. Aynı zamanda maratoncu olan bu abimize yetişebilirseniz tabi :)

bmehmetyavuz, kcuk_ ve Berker Kartel bunu beğendi.
  15. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    bilmiyorum ,biliyormusunuz mehmet abi eski karbon cadec 2 sini degistirdi onun yerine geotec'in karbonunu aldı sanırsam . yaklasık 1-1,5 kg da bisikletini hafifletti turlarına katılacak arkadaslara allah sabır versin ,tabi onada ...

16. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Bilgiler için teşekürler.Mehmet Bey'in ismini çok duydum ancak kendisiyle tanışmak daha nasip olmadı. Anlatılanlara bakılırsa da kendisinin bizimle gelme ihtimali çok düşük, bizden Mehmet Bey'e olsa olsa ayak bağı olur. :cool:

Geçen cumartesi sizinde belirttiğiniz düzergahta Yeniköye kadar gittik. Mermerde az kalsın çoban köpeğinin birisine topuğumu bırakmak zorunda kalıyordum. :boese157: Onun dışında arkadaşımızdan birisi yokuş inerken vitesle oynadı ve zinciri attırarak tekere dolandırdıktan sonra arka tekerleğini 8 yaptı. Neyseki biraz üzerinde tepinmeyle tekeri Naip'e kadar gidecek hale getirip, oradan da arkadaşı minübese bindirerek biz yolumuza devam ettik. Bu hafta sonu Açık Öğretim Sınavları olduğu için mecburen turlara ara vermek zorunda kaldık. Birdahaki hafta sonundan itibaren yeni arkadaşlarla tanışıp, pedal çevirmekten mutluluk duyarız.
    Saygılar.

17. Rasa

Rasa Yeni Üye

Tekirdağ'da bisiklet kulübü yok. Yaklaşık 15 yıldır günlük ve Türkiye çapında uzun bisiklet turları düzenleyen MTB topluluğu var.

18. bmehmetyavuz

bmehmetyavuz Üye

Seviye:
    Merhabalar sayın Rasa, sizde o gruptan mısınız? O gurupla tanışıp, günübirlik turlarına katılma şansımız var mı?
    Saygılar.

19. unalkutlu

unalkutlu Üye

Seviye:
    :) merhaba en korktuğum şey başınıza gelmiş şu köpeklerden nasıl kurtulucaz bilmiyorum vallahi.
    neyse.kazayı ucuz atlatmışsınız.geçmiş olsun.
    bu hafta sonu sınavlar var o yüzden tur yapamıyoruz.benim de sınavlarım var.haftaya kaldı.selamlar

20. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    o yollardan 100 den fazla gecmisligim vardır amma bir kez bile kopek saldırısına maruz kalmamıstım :d size kısmetmis::D