Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekirdag-Bursa-Uludag (10-13 mayıs)

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kcuk_ tarafından paylaşıldı.

1. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    planim soyle 10 mayıs persenbe aksamı tekirdagdan bandırmaya giden RO-RO gemileri ile bandırmaya gecip karacabeye kadar pedallayıp orda bir sabah kahvaltısı etikten sonra bursayı gecmeyi dusunuyorum ertesi gunde uludag kar durumuna gore bakacak'ka pedallamayı dusunuyorum pazar gunu ise bursadaki pedal severlerin bir organizasyonu olursa ona katılmayı dusunuyorum saatleri ayrıntılı sekilde cıkarıyorum

10 mayıs persembe
    persembe tekirdagdaki evimden , Ro-Ro gemilerinin kalktıkları limana cıkıs (23:00)
    gece 24:00 de gemiler kalkıyor diyorlar fakat gemiye kamyonların yuklenmesi 1:00 i buluyor

11 mayıs

sabah 7:00 civarı gemi bandırmada oluyor orda ufak bir atıştırma yaptıktan sonra Karacabeyde (bandırma-karacabey 30 km ) bir sabah kahvaltısı ve mola sonra bursa'ya dogru hareket( Bursa-Karacabey 65 km ) bursaya vardıgımızda bir mola ve ogle yemegi sonra Ulucami gezisi setbası koprusunde bir cay molası yesil turbe-teleferik gezisi (sanırsam bugunluk bu kadar gezi yeter)

Not :İsteyen katılımcıyı saat 17:00 de kalkan İstanbul seyahetin direk tekirdag arabasına bindirebiliriz

12 mayıs
    sabah 9:00-10:00 bursa cekirgede saklıbahcenin girisinde bulusma ve uludaga dogru haraket kar durumuna gore bakacak' a gitme (istege gore saati daha erkene alıp kahvaltıyı beraber uludag yolunda da bursa manzaralı sekildede yapabiliriz )

Not :İsteyen katılımcıyı saat 17:00 de kalkan İstanbul seyahetin direk tekirdag arabasına bindirebiliriz

13 mayıs pazar ise
    bursalı arkadaslarımızın organizasyonları olursa ona katılma saat 17:00 de de tekirdaga donus

Not:bu geziyi tek de olsam yapacam tek istedigim beni Uludag ga cıkarken yanlız bırakmayın... dun ilk defa kuçu kuçularla karşılastım forumdaki tum teknikleri denedim kopeklerden kurtulamadım allahtan sahipleri ordaydı da kurtuldum

katılımcılar forumdan bana kolaylıkla ulasabilirler ... gezide esneklik payı vardır daha iyi fikirlerle programı degistirebiliriz... tek degismeyen unsur Tekirdag-Bursa arası olacaktır...

onemli bir not daha tarla vizemin bir hafta ertelenmesi konusu var oyle bir durumda 17-20 mayıs sa kayacak dogal olarak program

2. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    beni tek mi bırakacaksınız arkadaslar :(

3. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sevgili kcuk,
    Belirttiğin tarihlerde seninle pedallamak bizim için bir zevk olur.
    Umarım tarih ve günler Bursa grubundan herhangi birimize uyarda seni yalnız bırakmayız.
    Aramızda ( bursa daki arkadaşlar ) konuştuktan sonra daha detaylı konuşuruz.

Selamlar.

4. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    cok tessekur ederim tarihe daha baya bir zaman var ,fakat hic bir yazı gelmeyince topic hakında bir an tedirgin oldum :)

bu arada fatih abinin oldugu gibi sizinde hayranızım... bursa grubundaki kenetlenme gercekten cok hos sizinle ve fatih abiyle daha tanısmamıs olmama rahmen kahramanlarımın arasına girdiniz ,ozellikle siz insan bunyesinin ne kadar guclu oldugunu foruma koydugunuz resimlerle ve anlatımlarınızla kanıtlıyorsunuz...

sizin gibi hayatını her turlu spora adamıs insanlarla pedallamak deilde tanısmak bile yeterli,tabi bir de pedallama fırsatı bulursak demeyin kcuk'un keyfine :)

5. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    selam kcuk_

BUrsa'ya geldiğinde seninle pedallayacak birilerini bulacağından emin olabilirisin. Zaten her pazar bir gezimiz oluyor bildiğin üzere. Yani geldiğin hafta sonunda da pazar günü birlikteyiz. Cumartesi ise birçok arkadaş çalışıyor ama çalışmayanlarda var. Yani tarihe göre sana eşlik edenler olacaktır. Ben mutlaka gelmeye çalışırım. Hele ki uludağ diyorsan :D

yalnız 19 mayıs günü bildiğim kadarıyla "mavi bisiklet grubu" bursadan geçecek biz de onlara eşlik etmeyi ve karşılamayı planlıyoruz. Tarih yaklaştıkça daha ayrıntılı konuşuruz.

Görüşmek üzere...

6. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    tekrardan cok tessekur ederim fatih abi su vizelerin bitmsini iple cekiyorum valla :)

7. onsbike

onsbike Üye

Seviye:
    merhaba kcuk:)
    Fatih in ve Soner hocamın dediği gibi her zaman bekleriz.emin ol ki o tarihlerde allah kısmet ederse beraber pedallamak tonga bisiklet grubu için zevk olur kendine iyi bak görüşmek üzere
    ayakların pedallarından eksik olmasın

8. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    cok tessekur ederim onsbike abi

9. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    ufffffffff :( programım sınıfımda bulunan ve paso sınav tarihlerini degistiren uyuz bir kac bayan tarafından tekrar degistirmek zorunda kaldım :( 14 veya 15mayıs aksamı gemi varsa(daha konusmadım gemi ile) gemi ile yola cıkacam 21 aksamına kadar bursada kalmayı dusunuyorum yada ''KATİL '' olmayı dusunuyorum (bu sınıftaki uyuz bayanlar yuzunden)
    katılmayı dusunen yoktu sanırsam bursa-tekirdag arası yolculuga,benim uzuntum sundan kaynaklandı 13 mayıs pazar gunku Tonga grubu organizasyonuna katılamamaktan :(:(:(:(:(:(

10. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    salı aksamı yola cıkacam gelmeyi dusunen var mı ?

11. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    su an karacabeyde mola verdim hafta sonu organizasyon var mı bursada ?

12. Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik Forum Bağımlısı

Seviye:
    selam,
    pazar günü leylek şenliğine gidiyoruz, ulubat gölü-eskikaraağaç köyüne. duyurusunu ayrı bir konu altında yaptım zaten...

13. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    ops sorry fatih abi forumu incelemeye zamanım yoktu molada yazmıstım :(

forumada yazdıgım planımı tek basıma tamamladım bursa-karacabey yolundaki manzaralar gercekten gorulmeye degerdi fakat yol gercekten berbat durumda :( leylek senligi donusunde apolyont koyunede ugrama imkanımız var mı acaba ? bugun ugramayı cok istedim fakat aile nerde kaldın diye baskı yapınca bir turlu ugrayamadım :(