Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tek vitesli katlanır bisiklet

Konu, 'Katlanır Bisikletler' kısmında Burak Özkan tarafından paylaşıldı.

1. Burak Özkan

Burak Özkan Üye

Seviye:
    Dahon mu uno, Dahon speed uno ve Türkiye'de satılan Btwin b'fold 3 gibi single speed, tek vites modeller var. Düz yerde sürmek için nasıl bisikletler bunlar? Kullanıcı yorumları çok olumlu ama çoğu insan vitessiz bisiklet olduğunu duyunca nefret doluyor nedense. Siz de görüşlerinizi belirtir misiniz? Daha önce hiç single speed kullanmadım ve şehiriçi bir saatlik 10 km'lik gezintilerde zevkli olur mu, vitesli bir bisiklete göre gidişi nasıldır merak ediyorum.

2. Ahmet Onur Çakmak

Ahmet Onur Çakmak Onursal Üye

Seviye:
    Yeni single toplayan biri olarak söyleyeyim. Doğru kombinasyon sizi yormadığı gibi oynayacak vites olmadığından bisikletin keyfini çıkarırsınız. Gelelim katlanır konusuna. İstanbulda 6 ay katlanır kullandım. Tam da sizin dediğiniz gibi 10-20 km arası nispeten düz yollarda. Çok büyük kolaylık. Yorulduğunuz zaman katlayın ve istediğiniz toplu taşıma aracına binin. Çok zevkli olacağına dair sizi şahsen temin ederim. :)

3. D.Mustafa

D.Mustafa Bisikletkolik

Seviye:
    Hub gear (göbekten vites) kullanmanızı tavsiye ederim. Basit kullanışlı ve temiz. Ki katlanırda tadından yenmiyor.
    İzmirde bi ara turlayalım isterseniz tecrübe etmiş olursunuz.