Tek Teker YÜk Treylerİ

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ARKADAŞLAR,

TEK TEKERLEKLİ, BİSİKLETİN ARKASINA BAĞLAYIP YÜK TAŞIMAK İÇİN KULLANILAN YÜK RÖMORKU FİATI : 275 $
60 Kilogram'a kadar taşıma kapasitesi var
almak isteyenler Özeldan bana ulaşabilirler

(link)

(link)

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@boreas

Yazmış olduğunuz yorumun konu ile alakası yok. İlan günceldir.

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
neden alakası olmasın.ürün ve fiyatı hakkında kendi görüşlerimi bildirdim.forum ortamınında gerçek amacı budur zaten.Olumlu veya olumsuz düşünceleri insanlarla paylaşmak.neden savunduğunuzu anlamadım.Diğer satış ilanlarındaki gibi pış pışlamamı yapayım.Dostum çok güzel alet, ben gördüm sıfır gibi, vallaha fiyat süper arkadaşlar bu kaçmaz, ati hayırlı satışlar (ilan güncellenecekya o yüzden), ati gene patlatmışsın ilanı, ati neden satıyorsun kıyılırmı bu alete vs.vs.vs... Bu şekilde deyimlermi kullanmalıydım ? Ne düşünüyorsam onu yazdım.Her ne kadar birilerinin çıkarlarına ters düşsede

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ati1955

(link)
(link)
ERDEN ERUÇ gibi olmasanız bile, Türkiye'yi dolaşmaya karar verirseniz, böyle bir şey size lazım olacaktır.
BU LİNKİ SEYRETMENİZİ ÖNERİYORUM.

(link)

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@boreas

Gerek fiyatıyla gerekse ürünün kendisiyle ilgili olumsuz düşünceleriniz tabiki olabilir, bu düşüncelerinizi ilan sahinibe özel mesaj yoluyla bildirebilirsiniz, ikinci el kısmının kurallarınada göz atarsanız bunlar ayrıntılı şekilde orada var.
Forumdaki çoğu arkadaş ile artık tanışmış olsakda mesaj moderasyonu yaparken istisna uygulamıyoruz. " Her ne kadar birilerinin çıkarlarına ters düşsede " demişsiniz ama ben bu cümleyi forum yöneticileri için söylemediğinizi zannediyorum, ama genede eğer bizler için ise yalan ve haksız itham demek istiyorum. Konu hakkında görüşmek istediğiniz olursa bana özel mesaj atabilirsiniz.