Tek Tabanca, Bir Solukta, İstanbul / Pendik - İzmir / Çeşmealtı 450 km / Gün

BF Okuru

Üye
Tepki
2
selam tolga ,,,,,,,,
son mesaj tarihinden epey zaman geçmiş malum bizim aytekin erzan durmayacak paso antremanlarda ben ve aytek neden bunu yaptığımızın bi izahinı kendimize cevap olarak veremedik ama galba bu işi seviyoruz ...
evet dolu dizgin gitti bu yaz sezonu aytek ben volkan ..2266 rakımları toplama..kartepe bitti o çok geride kaldı 1640 nire 2266 rakım toplamak nire...
bu pazar dehşet bi ölüm yolu olan kurtdoğmuş offroad u devireceğiz toplam 20 km paso rampa eğimler 6-7-9 böyle gidiyor ...amaç gene o tavşanlı yolu, evet iznik ama bu sefer yepyeni gençler ile valla onlar ile antreman çok zevkli evet tolga bazen çok şanslıyım diyorum kendime çünki biliyorsun evli değiliz hiç evlenmedik sele üstünde durmaktan vaktim olmadı ne yapalım yada daha doğrusu ne edek...

:D :D :D :D :D :D :D

Scudo

serhat dura

Daimi Üye
Tepki
120
Bisiklet
Carraro
inanılmaz bir performans.. seyrederken okurken hayretler içinde kaldım.. açıkçası insanın sınırlarını zorlaması gibi geldi bana gerçekten tebrik ediyorum

• Beğen
Tepkiler: Tolga Gürgün

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Kudret Kurtcebe

Kudret Baba Selam ,

Bu sene boş geçti uzun yapamadım . Seneye kısmet . Evden İşe , İşten eve devam ..Saygılar abicim :)

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@serhat dura

Serhat Bey Teşekkürler , selamlar :)

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Gözde Sanbay

İltifat için teşekkürler Gözde Hanım , selamlar :)

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@recep can aksade

Can Bey Merhaba ,

İzmir - İstanbul ' dan ise İstanbul - İzmir ' i tavsiye ederim . Zira yılın bir çok günü rüzgar İstanbul ' dan İzmir'e doğru eser . :)

Tolga Gürgün

Engin Ertekin

Daimi Üye
Tepki
808
Bisiklet
Specialized
Gerçekten inanılır gibi değil. Sizi tebrik etmek ne derece yeterli olur bilmem. Biz günde 115-120 km.yi zar-zor yaparken siz ilk molanızı alıyorsunuz :) :) Bence bu turun uluslararası sitelerde de yer alması gerek bisiklet literatürüne geçmesi için.

• Beğen

yucel gulesenoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
360
Bisiklet
Pinarello
yolculuğunuzu takip ederken ha bakalım nerede kamp kuracak ha bakalım nereden dönecek derken urla ya kadar geldiniz, 24 saat içinde yapılan ciddi bir mesafe bence tebrikler Tolga bey,

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Engin Ertekin

Engin Bey ,

İltifatınız için teşekkür ederim . Bu ve buna benzer turlarımı Amerika'da bulunan UMCA ( Ultra Marathon Cycling Accociation ) ile paylaşmış idim . Onlar Türkiye'de böyle şeyler oluyormu gibisinden şaşırmışlardı . :)
Ülkemizde bu kategoride bisiklete binen 1 elin parmaklarını geçmiyor . :) Maalesef tehlikeli olduğu için .

Tekrar teşekkürler ,
Tolga Gürgün

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@yucel gulesenoglu

Yücel Bey ,

Yanıma kamp malzemesi alsaydım bu km yi yapamazdım heralde . :)

Teşekkürler , Selamlar ,

Tolga Gürgün

• Beğen

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Tebrik ederim, özellikle yol bisikleti kullanmadan bu dereceyi vermiş olmanız taktire şayan. Tam olarak bisikletin ağırlığı nedir ve zannedersem 28 jant değil, yoksa öyle mi?

Bir gün İstanbul-Çanakkale denemelisiniz. Örneğin bir 30 Ağustos günü; çok mu sıcak olur?

Kazasız bol pedallamalar...

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Salih Dinçer

Salih Bey ,

300 + dan sonra Yol yada Mtb pek farketmiyor . Hatta Mtb nin konforu avantaj sağlıyor ve daha uzun gidebiliyorsunuz . Kullandığım bisiklet 11,5 - 12 .0 kg civarı bir Mtb ydi .

İstanbul - Çanakkale ' yi düşüneceğim .

Kazasız belasız hep birlikte Salih Bey , Selamlar ..

Tolga Gürgün

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Tolga Gürgün

evet katılıyorum en sevdiğim katogori bu ,en uzun mesafeleri en kısa zamanda almak, tolga dost yeni yerler buldum aytekin sayesinde ora iznik tavşanlı yolu 30 km boyunca 10-19 eğim rampalar, boyalıca dönüş 1500 rakım ve rampalar tek araç yok işte bura benim mekanım olacak kışın ,,,,,,artık bıktım istanbul içi etaplardan özellikle avrupa yaka kilyos milyos sahil mahil oralarda artık yokum bu kış anadolu yaka tek hedef yerim bostancı- şile dönüş ahmetli eski şile yolu ulupelit bıçkıdereye girmeden göçbeyli yola müsait değil ama ben artık hibrit yaptım bisikleti 200 km ye denk tur bana yeter bura birde iznik tavşanlı yolu dönüş boyalıca .....buralarda medeniyetin izleri yok tabi şilede var ama eski şile yolunda pek fazla araç yok merkeze yaklaştıkça araç sıkışıklığı viaportta başlıyor ,tabi sen bana git diyordun güneye yerleş ama buralardan ayrılamıyoruz ne barsa burda .....

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@Kudret Kurtcebe

Kudret Baba ,

Burada eksoz var başkada bir şey yok . :( Güneye yerleş diyorum abi hala ..:)

Saygılar,
Tolga Gürgün

• Beğen

osman922

Aktif Üye
Tepki
39
Bisiklet
Nishiki
güzel tur olmuş gerçekten :) bu kadar zaman bu kadar kilometre kat etmek ben çok iyi bi sonuç bence..

• Beğen
Tepki
29
Merhaba Tolga abi,
macera full, çekimler süperrr, anlatım harikaaa.
benim gibi bisiklete yeni başlayanlar için müthiş bir örnek ve ilham kaynağı bir tur olmuş. aradan iki yıldan fazla bir zaman geçmiş konu hit ve sende efsane olmuşsun güzel abicim:) bu maceraya bu forumda daha uzun yıllar yorumlar tükenmez. inşallah bende bir gün tam tersi yönde ( izmir-istanbul) bir tur yapacağım kısmetse...

sevgiler,saygılar

• Beğen

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@ender özkan

Ender ' cim ,

Değerli yorumların için çok teşekkürler . İzmir ' e bol selam .

Sevgiler ,
Tolga Gürgün