Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tek Günlük Eskişehir Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında vahapaydin tarafından paylaşıldı.

1. vahapaydin

vahapaydin Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgili dostlar, arkadaşlar;

Özellikle Eskişehir'de yaşayan, yaşamış olan ve bisikleti ile yolu düşen dostlar; sizleredir hitabım :)

Mart ayı içerisinde üç günlüğüne Eskişehir'de olacağım. Bu süreç içerisinde birbirinden güzel öğrencilerle iletişim halinde olacak, bildiklerimi kendilerine aktarmaya çalışacağım.

Her ne kadar beni davet eden öğrenciler beni gezdireceklerini taahhüt etseler de başıma gelebilecekleri önceden bildiğimden ötürü sizlere de danışmak istediğim bir şey var.

Eskişehir'e buradan bir kaç arkadaşımla birlikte bir gün önceden gideceğiz. Tabi bisikletlerimizi de alacağız yanımıza. İşte bu bir günlük süreç içerisinde Eskişehir'de nerelere gidebilir, nereleri gezebiliriz?

Hepimizin de kondisyonu (benim hafif sakatlığımın da o güne kadar geçmiş olacağını temenni ediyorum) iyi düzeyde, rampa, yokuş falan dinlemeyiz ama bir güne sığdırabildiğimiz kadar şey sığdırmak niyetindeyiz.

Bir gün içinde nereleri gezip görebilir, neler yapabiliriz?

Hatta zahmet vermek gibi olacak ama hali hazırda bir rota var ise paylaşmanız veya oluşturma durumunuz var ise oluşturmanız o kadar memnun eder ki beni :)

Kolaya kaçmış gibi hissettim şu anda kendimi ama tavsiyelerinizi beklemekteyiz arkadaşlar.

Sevgiyle kalın.

2. Hakan Can Onrat

Hakan Can Onrat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  3. vahapaydin

vahapaydin Kıdemli Üye

Seviye:
    Albümleri inceleyeceğimden emin olabilirsiniz. Peki şu meşhur parklarınızda bisikletlilere karşı herhangi bir yasak ve kısıtlama söz konusu olabiliyor mu, bilgi verebilir misiniz? :)