Tek Başına Erzincan-Ankara Turu (730Km / 6 Gün) 1.2.3. Gün

Scudo

Yokuscu

Forum Demirbaşı
Tepki
186
ben bu yolları arabayla cok gidip gelmiştim :) O yanan O403 degil malesef geçmiş yıllarda teroristler tarafından gasp edilen halkımızın yakıldıgı otobustur.O tuneller den cok var oralarda :) sende bilirsin . Seni kutluyorum. Büyük zafer :) ama sana tavsiyem oralarda tek dolasma Herzaman istenilen olaylarla karsılasamayabilirsin ;)

Sevgilerimle...

Dinamo

Forum Demirbaşı
Tepki
347
"Hafik'e girilir ve yatacak yer ayarlamak için Emniyet amirliğine gidilir.
Hafik Gölü yanında belediye tesisinde görevli tarafında
bir yer ayarlanır ve orada sabahlanır."

--Gecelerken kendinizi emniyete alma hissinin önemli bir endişesimi var diye merak ettim. Sanırım bu bir tedbir yada konfor olarak düşünülmeli?..

(link)

ahmetdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
446
Bisiklet
Marin
Her ne kadar doğma büyüme denizli görünsem de bu sene ilk defa istanbulda gördüğüm amcalarım ve halalarım gibi,kütüğümün kayıtlı olduğu sivas-koyulhisar-küplüceye de inş. bir gün gidiceğim...Şimdilik sadece internetten ve sivas a tur yapan arkadaşlarımın,abilerimin fotoğraf kareleriyle selam gönderiyor,hasret gideriyorum...:):)

teşekkürler,abi denizli ye bi kez daha beklliyoruz

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@bisikletcanavari
Merhabalar Enescim,
Kardeşim plansız programsız olunca böyle oluyor. Sabah pedal basmaya başlıyorum ve gün batana kadar pedalladım. Hatta arada bol bol mola verdim.
Fotoğraflar sana yardımcı olduysa ne güzel.

Sevgiler...

@deli kadir
Çok teşekkürler kardeşim...

Sevgiler...

@discocox
Çok teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla...

@eYa
Çok haklısın kardeşim, yolcunun halini ancak yolcu anlar. Bazen tek başına olmak daha güzeldir. Bazen ise çekilmezdir. Ama önemli olan sabretmek ve azmetmektir.

Sevgiler...

@myaba07
Çok çok teşekkür ederim.

Sevgiler...

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@yelkenler
Çok teşekkürler, Sevgi ve saygılarımla...

@Murat REİS
Merhaba Reisim,
Çok doğru bir söz Reisim gerçekten. Diliyorum bu bütün insanların bilinç altına yerleşir.

Bu güzel dileklerin için ise çok çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Sevgiler...

@Ontario
Çok teşekkürler kardeşim, her zaman formda olmak lazım.

Sevgiler...

@oyaa
Merhabalar,
Amacımıza ulaşıyoruz demektir. İmkanı olmayan birçok insanı bir nebze olsun gezdirebiliyorsak ne mutlu bize.

Sevgiler...

@BMX_rider07
Ne güzel kardeşim, yola çıkma vakit geldiğinde arkana bakma. Yolar seni bekliyor.

Sevgiler...

@matrixod
Merhaba Oğuzcum,
Seninle pedallamak büyük zevkti. Çok çok teşekkür ederim. 5 dakika 30 dakika ne farkeder kardeşim. Hiçbiri birlikte olmaktan daha güzel olamaz.

Sevgiler...

@marenostrum
Kardeşim inşallah senide yollarda görürüz. İnşallah birgün Adana'da pedallarız. Daha önce Adana'ya geldik ama seninle tanışma fırsatımız olmadı.
Bir daha ki sefere inşallah.

Sevgiler...

@Dinamo
Merhabalar,
Herhangi bir yerleşim yerine çadır kurmak istiyorsanız o bölgeden sorumlu olan yere gitmelisiniz. Onun için Emniyet Amirliğine giderek çadır kuracak uygun bir alan rica ettim. Ayrıca rahat bir uyku çekmeniz için güvende olmanız şart.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: Dinamo

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Yazılar, fotograflar insanı özendiriyor, inşallah bir gün biz de 730 kilometreler yaparız.

Tebrik ediyorum Serkan Abi.

• Beğen

baho

Üye
Tepki
35
tebrik ederim serkan kardeş.bu bisiklet sevgin birgün insallah hayatının en mükemmel fırsatıyla karşılaştırır seni.yolun açık olsun

• Beğen

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
serkan abi tebrik ediyorum gene yapmışsın yapacağını yerinde duramayıp yanlız o otobüsü görünce eminim için parçalanmıştır

turların devamını bekliyoruzzz

• Beğen
Tepki
24
İsim
baran akdağ
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Carraro
abi bu yazıya tek kelime bile edilmez sözlerle anlaşılmaz o kadar güzel yani bunu bizle paylaştığın için içten dileklarimle teşekkür ederim

yazın yanlışaları için özür dilerim

• Beğen

svaykk

Üye
Tepki
4
arkadasım cok guzel tebrık ederım benımde boyle bır seyetım var nasıl yayınlıcam yardımcı olurmusun yenı uye oldum sıteye

• Beğen

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona
Eline,ayağına sağlık kardeşim.Sayende o yolları tekrar görüp mutlu oldum.Sağlıcakla.

• Beğen