Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tecrübeli arkadaşlar yol gösterin...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ERTUNGA tarafından paylaşıldı.

1. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar bisiklet konusunda hiç tecrübem yok...sadece sürmeyi biliyorum...ama forumda yaptıklarınızı görünce hayran oldum...sizden ricam...fiyatı abartı olmayan...hem yolda...birazda orman yollarında gidecek dayanıklı sizler mtb diyorsunuz sanırım...bir bisiklet almak istiyorum...araştırmalarım....sonucunda salcona ve kron alırım gibi....boyum 1.95...kilom 110....tavsiyelerinizi hararetle bekliyorum ....saygılarımla....

2. enginayan

enginayan Üye

Seviye:
    hoş geldin diyerek başlamak istiyorum bence ilk olarak forumdaki yazıları genel bilgiye sahip olmak için okumanı tavsiye ederim daha sonra bütçeni ve kullanım amacını belirtirsen yardımcı olmamız daha kolay olur. uygun fiyatlı ve dağ disikleti istiyorsan salcano ALU / ASTRO dan biri olabilir

http://www.erdoganlarbisiklet.com/store/index.php?cPath=24_216

3. Ugur Cakmak

Ugur Cakmak Aktif Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
  4. ERTUNGA

ERTUNGA Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    teşekkürediyorum arkadaşlar...yanlız beni bisiklet almaya teşvik eden arkadaşım dün bir kaza geçirdi kaskı paramparça olmuş...koluda kırık...kazanın yoldaki küçük çukurdan kaynaklandığını söyledi ön amartisörleride yumuşak olarak ayarladığını söyledi....amartisöründe kazada etkisi olmuş olabilirmi...etkisi olmuşsa ayar derecesi ne olmalı...saygılarımla....