Team yol full karbon 54cm

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Ultegralı modelinin ebay satış fiyatı 3000 dolardır, yalnızca Frame ve Fork 1800 dolara satılıyor...
aşağıdaki linkte detaylı bir kritik yapılmıştır ve bisikletin kendisi direkt olarak takımdan alınmıştır ve fotoğraflarda görülebilir, SCT (Shape Concept Tubing) teknolojisiyle 48 cm olarak listelenmiştir, ama üst boru uzunluğu 54cm'dir...
Aynakol FSA Team Issue Carbon Compact modelidir ve 350 dolara Haziran ayında alınmıştır, bisiklet 2005 modeldir ve jant seti Cane Creek Volos'tur. Cane Creek artık yol bisikleti için jant üretmiyor, yalnızca Track bisikletler için parça üretmektedir... www.roadbikereview.com'da Volos jantlar ile ilgili kritikler okunabilir, jantların satış fiyatı 500 dolardır ve 1638gr'dır.
Toplam ağırlık pedallar, kafesler ve saat dahil 8kg'nin altındadır,
benim boyum 176 ve 10'luk boyunla kullanıyorum...

(link)

(link)

While Canadian cycling company Louis Garneau has been making frame sets for some time, U.S. cyclists south of the border have not been able to buy Garneau bikes from their local bike shop... until now. Beginning this year, Louis Garneau is expanding frame sales into the U.S. market, and the Jittery Joe's-Kalahari domestic squad will be riding the Garneau bikes.

For the 2005 season, the bean team will be aboard the all-carbon LG 6.2, custom painted to match the team's custom Garneau kits. According to Louis Garneau's Pierre Perron, "The LG 6.2 is the most versatile Louis Garneau carbon frame set. Using carbon HM lugs and different shape HM carbon tubing (SCT: Shape Concept Tubing) we managed to fine tune the ride to achieve increased power transfer, without losing comfort. The 100 percent carbon lugs and tubing are bonded with a unique process that produce a seamless look and provide maximum torsion resistance."

In addition to the lugs and tubing, other aspects of the frame have been designed to maximize power transfer. "The LG 6.2 curved Chain stays have virtually no lateral or vertical flex, and the 3D seat stay unit reduces high frequency vibrations," said Perron. "The oversized bottom bracket offers incredible lateral stiffness for maximum power transfer, while the sloping geometry coupled with the HM full carbon straight fork provides excellent handling in any conditions."

The components for the Jittery Joe's-Kalahari team are dominated by the TruVativ line of goodies, including the Rouleur carbon cranks, bottom brackets, stems, handlebars and seatposts. Other components include SRAM cassettes and chains, Selle San Marco saddles, and Shimano's Dura-Ace ten speed shifters and derailleurs.

Stopping capabilities for Tim Johnson and co. are provided by Zero Gravity and their 0G-05 super-light road braking system. The wheelsets that these lightweight bad-boys will be gripping are once again Cane Creek's aerodynamic Aros carbon deep-rim wheels. For training, Cane Creek's Strados wheels will give the riders the durability needed for those long and hard training miles. Rubber for the team comes from Maxxis, including their Detonator training tires. Keeping riders attached to their bikes will be Crank Bros. Quattro pedals, coming in custom orange later this year.

When it comes to time trials, Profile's aerobars will be utilized, and their bar tape and bottle cages will see action every day. CatEye's creative design team put in some overtime designing custom computers, complete with the coffee-cup symbol on the side. And to keep it all clean and running smooth, the team mechanic will be outfitted by Pedro's.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

fiyat:2500 dolardır.

Scudo

Bülent ÖZER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.822
Bisiklet
Colnago
bisiklet çok güzel .hayırlı satışlar . bisikletin daha detaylı ve net fotoğraflarını ekleyebilirsen alacak kişiler açısından daha bilgilendirici olur.örneğin aynakol tarafından, STI lar ,frenler ,vitesler gözükecek şekilde 1-2 resim olabilir.56-57 kadro olsa idi bir teklifim olucaktı.;)

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
Tesekkurler Bulent, 2. fotografta gordugun bisikletci Jonny Sundtun boyu 182 ve bu bisiklet o bisiklet, yalnizca daha uzun bir boyunla kullaniyor, bisikletin malzeme detaylari hafif kompanentler bolumunden de ayrica bakilabilir,
vites degistiricilerin dis yuzeylerinde hafif cizikler bulunuyor, bogazda da ayni cizikler var, ama calismalarinda hicbir sorun yok, frenler, arka degistirici ve shifters dura ace, kaset, zincir ve on degistirici ultegra,
boyunun fiyati 140 dolar
(link)
carbon suluk kafesleri profile design ve tanesi 40 dolar
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
ah be bir servet benim için bende satılmasını dört gözle bekliyordum bu kadar fiyat olucağını tahmine tmiyordum tabikide keşke ödiyebiliceğim bir miktar olsa idi fiyatı hiç kaçırmazdım

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
treks, her zaman pazarlık payı vardır :) makul oranlarda elbette... şunu bil yalnızca bisiklete ödediğim para değil, malzemeler epey bir tuttuğu için fiyat böyle, ama suluk kafesleri, pedallar ve saat çıkarılabilir... sonra anlaşırız belki...

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
fiyat 2500 YTL olarak güncellenmiştir... ay sonunda satıştan kalkacaktır...

sprint

Forum Demirbaşı
Tepki
282
keşke parçalarını değişmeseydin ucuzdan alabilme imkanım olurdu ben bu biiskleti almayı daha öncede belirtmiştim size ama işte haklsın ayna takımı gidon boynu olsun bazı parçalarını değişmişsiniz keşke değişiklik olmasaydı eyer ilk üzerinde gelen parçalarını takıp satmayı düşünürsen o şekilde anlaşmak isterim

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
son fiyat bence çok makul, 105'li Mavic Aksiyum'lu bir Cannondale ya da Scott alacağına DuraAce Full Karbon Takım bisikleti alıyorsun, :)

Fatih Ertörün

Forum Bağımlısı
Tepki
1.064
Profesyonel bir bisiklet, fiyatı makul, bisikletçiliği ciddi düşünenler kaçırmasın derim.

Aykansin

Daimi Üye
Tepki
126
alet çok güzel allah sahibine bağışlasın bende o kadar bütçe yok ama içim gitti hayırlı satışlar

spidro

Üye
Tepki
3
cok cok güzel bir bisiklet..
Kendi bisikletimi bi an önce satabilirsem hiç düsünmeden alıcam bunu.
İyi satıslar..

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
arkadaşlar özelden gelen bazı sorulara açıklık kazandırmam gerekiyor.

1. Kesinlikle parça satışı yoktur.
2. Benim parçalar için verdiğim fiyatlar Amerika'daki retail fiyatlarıdır. Sözgelimi Canecreek Volos Jantlar:500, Deda Boyun:140 dolardır.
3.Bisikletin takımdan alınmış olması sorun çıkarmaz, çünkü yol bisikletlerinin yarış koşması dağ bisikletlerininki kadar yıpratıcı değildir
4. Üzerindeki orijinal aynakol ultegraydı, fakat FSA karbon ile yenilenmiştir, yani Haziran 2008'de takılmıştır.
5. Kaset ve zincir iyi durumda
6. Kadro slop olduğundan 170-185 arası kullanıcılar için uygun olduğunu düşünüyorum, tabii gerekli ayarları yaptıktan sonra

İlgilenen herkese teşekkürler, umarım yardımcı olabilmişimdir...

Fatih Balkış

Forum Demirbaşı
Tepki
291
İlgilenen herkese teşekkürler, bisiklet satıştan kaldırılmıştır, konu kapatılabilir...